اخبار بیت‌ کویناخبار جهان

دادگاه رایت در مقابل کورمک امروز آغاز می شود

آقای نیلسون جزئیات محاکمه آتی در دادگاه بریتانیا را بین پیتر مک کورمک، نویسنده پادکست محبوب What Bitcoin Did و ساتوشی جعلی کریگ رایت به اشتراک می گذارد.

 

سفر دیگری از “گردشگر افترا”

درست مانند موارد دیگر، CSW مخالف خود را متهم می کند که ادعا می کند او ساتوشی ناکاموتو، مخترع مرموز بیت کوین (BTC) و نویسنده مقاله سفید آن نیست. این محقق و تحلیلگر تاکید کرد که تمام مطالب شناخته شده ای که ممکن است برای اثبات اینکه کریگ رایت، ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است، استفاده شود، قبلاً کنار گذاشته شده اند.

به این ترتیب، از نظر جستجوی حقیقت، این روند کاملاً بی معنی است. با این حال، ساتوشی که خود را معرفی می کند، می تواند آقای مک کورمک را مجبور کند میلیون ها دلار برای ساخت یک دفاع مناسب خرج کند. برای CSW، این فرآیند تماماً در مورد سوء استفاده از نقص در سیستم حقوقی بریتانیا است که به نفع مدعیان است. بنابراین، این فرآیند بر بازگرداندن شهرت CSW متمرکز نخواهد شد. درعوض، نشان خواهد داد که چگونه او می تواند از معایب سیستم دادگاه استفاده کند.

در اینجا آمده است که چگونه دادگاه ادعاهای رایت را رد می کند

دانشمند کامپیوتر و کارآفرین استرالیایی CSW از سال ۲۰۱۵ وانمود می کند که ساتوشی ناکاموتو است. او بارها از مخالفان خود در دادگاه های بریتانیا شکایت می کند. در حال حاضر، او صرافی های رده بالای ارزهای دیجیتال، از جمله Kraken و Coinbase را به تبلیغ «بیت کوین جعلی» متهم می کند (این همان چیزی است که مخترع BSV آن را کوین نارنجی می نامد).

همچنین، در ماه مارس گذشته، او یک شکست قانونی بزرگ را متحمل شد: قاضی سارا فالک رد کرد که توسعه دهندگان سطح بالای بیت کوین، از جمله پیتر تاد و جوناس شنلی، می توانند پول او را با “تغییر” کد بیت کوین بازگردانند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا