سرکوب پرداخت‌های کریپتویی گردشگران در بالی

دولت بالی، اندونزی، استفاده از ارز دیجیتال را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت گردشگران خارجی، سرکوب می‌کند. فرماندار بالی گفت اقدامات سختگیرانه از اخراج، تحریم‌های اداری، مجازات‌های کیفری، تعطیلی اماکن تجاری و سایر تحریم‌های سخت را شامل می‌شود.

 

فرماندار بالی هشدار داد برای گردشگران خارجی که از کریپتو در بالی استفاده می‌کنند مجازات‌های سختگیرانه اعمال می‌شود

به گزارش خبرگزاری آنتارا اندونزی، دولت استان بالی استفاده از ارز دیجیتال را به عنوان وسیله پرداخت گردشگران خارجی در هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید و موسسات مختلف دیگر سرکوب می‌کند.

 

وایان کوستر فرماندار بالی در کنفرانس مطبوعاتی توسعه گردشگری بالی یکشنبه گفت:

با گردشگران خارجی که رفتار نامناسبی داشته باشند، فعالیت‌هایی انجام دهند که در مجوز ویزای آنها مجاز نیست، از کریپتو به عنوان وسیله پرداخت استفاده کنند و سایر مقررات را زیر پا بگذارند، قاطعانه برخورد خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا