کشورهای علاقه‌مند به میم کوین در سال ۲۰۲۳

در سال ۲۰۲۳، میم کوین‌ها محبوبیت خود را حفظ کرده اند و افزایش اخیر PEPE نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران مشتاق توکن‌های میم محور هستند. یک مطالعه جدید از Coingecko نشان می‌دهد که بخش قابل توجهی از جذابیت سکه‌های میم از ایالات متحده، هند و بریتانیا سرچشمه می‌گیرد که بیش از نیمی از علاقه‌مندی ده کشور برتر به پدیده سکه میم را شامل می‌شود.

 

گزارش از علاقه جهانی به میم کوین رونمایی کرد

در ۳ می ۲۰۲۳، گردآورنده بازار کریپتو coingecko.com گزارشی را ارائه کرد که در آن ده کشور پیشرو که روند توکن میم را پیش می‌برند، شرح می‌دهد. تا زمان نگارش این مقاله، اقتصاد میم کوین دارای ارزش ۱۸.۲۵ میلیارد دلار است که دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) به عنوان سه سکه برتر میم به خود می‌بالند. در هفته‌ای که گذشت، PEPE به عنوان پیشتاز از نظر سود هفت روزه ظاهر شد و ۲۱۶ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافت.

 

تجزیه و تحلیل Coingecko نشان می‌دهد که ایالات متحده در سال ۲۰۲۳ ۲۳.۶ درصد از علاقه را به خود اختصاص داده است. محقق لیم یو کیان توضیح می‌دهد که دو میلیون بازدید از صفحات برتر میم کوین در ایالات متحده ناشی می‌شود. در آمریکا، شیبا اینو (SHIB) پرطرفدارترین سکه میم است و پس از آن pepe (PEPE) ،bonk (BONK) و volt inu (VOLT) قرار دارند.

 

هند با ۲۰.۳ درصد علاقه، جایگاه دوم را در کمک به جنون میم کوین دارد. SHIB همچنین جایگاه خود را به عنوان محبوب‌ترین توکن میم هند و پس از آن سکه بیبی دوج (BABYDOGE) به دست آورده است. در فیلیپین، floki inu (FLOKI) در صدر فهرست توکن‌های ترجیحی آن‌ها قرار دارد، در حالی که مورد علاقه‌های نیجریه floki و arbdoge ai است. بر اساس گزارش Coingecko، سکه‌های کمتر شناخته شده میم نیز در هر دو کشور مورد توجه قرار می‌گیرند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا