شمارش معکوس برای راه‌اندازی Shibarium

با توجه به تعداد بی‌شماری از پست‌های رسانه‌های اجتماعی، پروژه کریپتویی میم کوین Shiba Inu در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی شیباریوم مورد انتظار است، پروژه لایه دو (L2) که قرار بود امسال در سه ماهه سوم راه‌اندازی شود. طرفداران شیبا اینو معتقدند که راه‌اندازی شیباریوم قریب‌الوقوع است زیرا تعدادی از اعضای انجمن تصاویر متحرکی از ساعت‌های شمارش معکوس را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

 

Shiba Inu به راه‌اندازی برنامه لایه دو Shibarium اشاره می‌کند

در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۲، توکن shiba inu (SHIB) تقریباً ۱.۸۲ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته، در میان شایعات زیادی که می‌گویند پروژه لایه دو (L2) Shibarium در راه است. در مورد پروژه لایه دو Shibarium در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲ گزارش دادیم، زیرا طبق گزارش‌ها قرار بود تا سه ماهه سوم ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود.

 

در آن زمان، گفته می‌شد که توسعه‌دهندگان پروژه مقیاس‌بندی L2 با محوریت SHIB، پروژه Shibarium را در یک محیط خصوصی در مرحله شبکه آزمایشی آلفا راه‌اندازی کردند. توسعه‌دهندگان خاطرنشان کردند که سخت‌ترین بخش توسعه نرم‌افزار، برنامه کیف پول بود، اما علاوه بر آن، نتایج موفقیت آمیز بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا