معامله‌گران فردا منتظر خبر FOMC باشید

معامله‌گران فردا منتظر خبر FOMC باشید. شمارش معکوس برای FOMC شروع شده است. معامله‌گران بیت‌کوین و کریپتو باید منتظر خبر فردا باشند.

 

جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC)

با نزدیک شدن به جلسه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که مشتاقانه پیش بینی می‌شود، دنیای مالی مملو از گمانه زنی‌ها در مورد پیامدهای بالقوه بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

فردا، چهارشنبه، ۲۶ جولای، FOMC تصمیم خود را درباره نرخ بهره اعلام خواهد کرد. طبق معمول، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز با رسانه ها روبرو خواهد شد.

بر اساس ابزار CME FedWatch، اکثریت بازار انتظار افزایش ۲۵ واحد پایه (۹۹.۸ درصد) را دارند. با این حال، فتنه واقعی در این است که بعد از این حرکت چه می‌شود و این‌که آیا پایان چرخه افزایش نرخ را نشان می‌دهد یا خیر.

پس از تصمیم فردا، بازار انتظار دارد که فدرال رزرو برای مدت طولانی تری نرخ بهره را بالا نگه دارد. اولین کاهش نرخ ممکن است در مارس ۲۰۲۴ در اولین فرصت صورت گیرد، اگر نه در ماه مه. فردا روز FOMC است، منتظر نوسانات قیمتی باشید.

احتمال ۹۸.۹ درصد افزایش ۲۵ واحدی در ثانیه توسط فدرال رزرو. در ۱۶ ماه گذشته، فدرال رزرو ایالات متحده با تورم دست و پنجه نرم می‌کرد و در عین حال نرخ بهره را به سطوحی رساند که در ۲۰ سال گذشته مشاهده نشده بود. اما همه نشانه‌ها به پایان احتمالی چرخه فعلی اشاره دارد. بازار قاطعانه انتظار دارد که افزایش ۰.۲۵ bps تا محدوده ۵.۲۵ تا ۵.۵ درصد آخرین آخرین مورد باشد.

منبع : Newsbtc

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا