اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

Core Scientific در آگوست بیش از ۱۱۰۰ بیت کوین فروخت

ماینر ارز دیجیتال مستقر در تگزاس Core Scientific در ماه اوت ۱,۳۳۴ بیت کوین تولید کرد و ۱,۱۲۵ بیت کوین از این مقدار را به قیمت حدود ۲۶ میلیون دلار فروخت. در ژوئن سال جاری، زمانی که بازار کریپتو و بیت کوین به‌ویژه به پایین‌ترین حد خود در سال‌های گذشته سقوط کرد، Core Scientific بیش از ۷۰۰۰ بیت کوین به قیمت حدود ۱۶۷ میلیون دلار فروخت.

 

فروش ۱,۱۲۵ بیت کوین توسط Core Scientific

یکی از شرکت‌های پیشرو در ماینینگ کریپتو اعلام کرد که اوت ماه بسیار موفقی برای این شرکت بوده است و در چهار هفته گذشته، با استقرار هزاران ماینر جدید ASIC، هش استخراج خود را افزایش داد. این تیم افزود ما بیش از ۲۵,۰۰۰ دستگاه ASIC جدید را در ماه اوت مستقر کردیم و هش کل خود را به بیش از ۲۱ EH/s افزایش دادیم.

 

مایک لویت، مدیر عامل این سازمان، گفت:

هم هش‌ریت کل و هم هش‌ریت خود ماینینگ، بزرگترین ظرفیت عملیاتی هر شرکت لیست شده در آمریکای شمالی است.

 

تولید نیز در سطح بالایی قرار داشت. ماه گذشته، Core Scientific به لطف استقرار تقریباً ۱۷,۰۰۰ دستگاه جدید، ۱,۳۳۴ بیت کوین استخراج کرد. انتظار می رود ۴۳,۰۰۰ دستگاه جدید ASIC تا قبل از پایان سال ۲۰۲۲ فعالیت‌های شرکت را تقویت کنند. در ماه اوت، Core Scientific با فروش ۱,۱۲۵ بیت کوین با قیمت متوسط ​​۲۳,۰۱۴ دلار به ازای هر کوین، نزدیک به ۲۶ میلیون دلار درآمد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا