همکاری شرکت نرم افزاری Consensys با Paypal

در ۱۴ دسامبر، شرکت نرم‌افزار اتریوم Consensys اعلام کرد که این شرکت با غول پردازش پرداخت Paypal همکاری کرده است. این ادغام به کاربران کیف پول Metamask اجازه می‌دهد تا اتریوم را از طریق Paypal از داخل برنامه کیف پول Web3 خریداری کنند.

 

Consensys با PayPal غول پیکر همکاری می‌کند

طبق گفته Consensys، کاربران Metamask اکنون می‌توانند اتریوم (ETH) را با استفاده از ارائه‌دهنده پرداخت Paypal خریداری کنند. شرکت فناوری مالی پی پال در سال ۲۰۲۱ ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را آغاز کرد و مدیر عامل شرکت توضیح داد که تقاضا برای ارز دیجیتال از انتظارات اولیه فراتر رفته است.

 

شرکت نرم‌افزار اتریوم Consensys روز چهارشنبه توضیح داد که با پی پال همکاری کرده است و تیم در ادامه توضیح داد که متامسک اولین کیف پول Web3 خواهد بود که از PayPal برای انجام تراکنش‌های موفق‌تر روی رمپ استفاده می‌کند. اساساً، این مشارکت به کاربران این امکان را می‌دهد تا پس از ورود صاحب Metamask به پلتفرم Paypal از طریق کیف پول، از حساب Paypal خود برای خرید اتریوم (ETH) استفاده کنند.

 

پست Consensys می‌افزاید که ادغام Paypal با Metamask تنها یکی از سری پیزهایی است که با کیف پول موبایل Metamask مرتبط خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: ساخت کیف پول متامسک

 

لورنزو سانتوس، مدیر محصول Metamask گفت:

این یکپارچه‌سازی با Paypal به کاربران آمریکایی ما این امکان را می‌دهد که نه تنها ارزهای دیجیتال را به‌طور یکپارچه از طریق Metamask خریداری کنند، بلکه به راحتی اکوسیستم Web3 را نیز کشف کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا