همکاری بارسلونا و صرافی کریپتویی WhiteBIT

یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال در اروپا، FC Barcelona، با پلتفرم ارز دیجیتال WhiteBIT قرارداد امضا کرد. این صرافی تا ژوئن ۲۰۲۵ به عنوان شریک رسمی صرافی ارزهای دیجیتال این تیم عمل خواهد کرد.

 

مرحله بعدی کریپتویی بارسلونا

در یک اعلامیه رسمی در وب سایت خود، این غول فوتبال ادعا کرد که مشارکت با WhiteBIT زیربنای استراتژی تجاری آن خواهد بود و با باقی ماندن یک معیار در داخل و خارج از زمین گسترش بین المللی خود را تثبیت می‌کند.

 

WhiteBIT و FC Barcelona قصد دارند انواع فعالیت‌های آنلاین و آفلاین را برای گرد هم آوردن شرکت‌کنندگان بازارهای ارزهای دیجیتال و طرفداران فوتبال ارائه دهند. این صرافی همچنین با تیم‌های هندبال، بسکتبال، هاکی و فوتسال بارسلونا همکاری خواهد کرد.

 

این باشگاه اسپانیایی فاش کرد که یکی دیگر از اهداف اصلی این ابتکار افزایش آگاهی جامعه ورزشی در مورد ارزهای دیجیتال و شایستگی‌های آن‌ها است و اضافه کرد که لوگوی WhiteBIT در طول روزهای مسابقه در ورزشگاه افسانه‌ای نیوکمپ قابل مشاهده خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا