ConsenSys شایعات مالیاتی را رد می‌کند

ConsenSys تأیید کرد که مالیات‌ها فقط برای محصولات خاص و برنامه‌های پرداخت شده اعمال می‌شود. ConsenSys، شرکت بلاکچین متامسک، توضیح داد که کیف پول خودسرپرستی آن مالیات بر تراکنش‌های کریپتویی دریافت نمی‌کند و شرایط خدمات را برای انجام این کار تغییر نداده است. در یک به‌روزرسانی، این شرکت گفت که این شایعه نادرست است و بر اساس اطلاعات نادرست است، در حالی که اعتراف کرد که اصطلاحات حقوقی می‌تواند پیچیده باشد.

 

ConsenSys داستان را روشن می‌کند

این شفاف‌سازی یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که چندین کاربر نگرانی خود را در مورد کسر دارایی‌های کریپتویی مشتریان توسط MetaMask برای انجام تعهدات مالیاتی مطرح کردند. بسیاری از آنها یک بخش خاص، ۴.۳، از شرایط خدمات MetaMask را برجسته کرده اند که می‌گوید ما حق کسر مالیات را در صورت لزوم حفظ می‌کنیم.

 

ConsenSys در پاسخ به این سردرگمی گفت که بخش مالیات در شرایط خدمات آن تحت بخش کارمزد و پرداخت قرار می‌گیرد و منحصراً برای محصولات و طرح‌های پولی ارائه‌شده توسط شرکت اعمال می‌شود و هیچ ارتباطی با تراکنش‌های کریپتویی روی زنجیره ندارد.

 

با اشاره به Infura به عنوان مثال، ConsenSys گفت که ابزار Metamask Application Programming Interface (API) دارای اشتراک توسعه‌دهندگان کارت اعتباری است که شامل مالیات بر فروش می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا