مصادره ۵۶۳ هزار دلار بیت کوین اندرو تیت

دادستان‌های رومانیایی رسماً اسنادی را به دادگاه ارائه کرده اند و به دنبال توقیف ۲۱ بیت کوین به ارزش ۵۶۳,۰۰۰ دلار از اندرو تیت، یک تأثیرگذار رسانه‌های اجتماعی جنجالی هستند. کیک بوکسور سابق بریتانیایی آمریکایی که حضور قابل توجهی در فضای مجازی پیدا کرد، در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ به جرایم سنگین قاچاق انسان و تجاوز به عنف متهم شد. علیرغم اتهامات، تیت به شدت تمام اتهامات وارده به او و همکارانش را رد می‌کند.

 

دادستان‌ها دارایی‌های اندرو تیت را در نبرد حقوقی در حال انجام هدف قرار می‌دهند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط اداره تحقیقات جرایم سازمان یافته و تروریسم رومانی در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳، اندرو تیت به همراه سه متهم دیگر به طور رسمی تحت کیفرخواست قرار گرفته اند.

 

تیت، یک شخصیت قطبی که به عنوان قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان شناخته می‌شود، به عنوان یک تأثیرگذار برجسته رسانه‌های اجتماعی در پلتفرم‌هایی مانند توییتر و تیک‌تاک توجه را به خود جلب کرد.

 

دخالت او در یک پرونده پرمخاطب در دسامبر ۲۰۲۲ زمانی که او به عنوان مظنون در یک موضوع حقوقی پیچیده مربوط به قاچاق انسان و تجاوز به عنف دستگیر شد، ظاهر شد. اتهامات او همچنین شامل اتهام رهبری یک گروه جنایی سازمان یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا