محرمانه بودن هویت مشتریان FTX تایید شد

طبق تصمیم اخیر روز جمعه، در پرونده ورشکستگی FTX، جان دورسی، قاضی رئیس دادگاه، حکم به حفظ محرمانه بودن هویت مشتریان فردی داده است. دورسی بر اهمیت حفاظت از این مشتریان تاکید کرد و از آسیب‌پذیری احتمالی آنها در برابر کلاهبرداری ابراز نگرانی کرد.

 

علیرغم تلاش رسانه‌ها، هویت مشتریان FTX از دید عموم محافظت می‌شود

طبق گزارش آسوشیتدپرس، علیرغم تلاش‌های رسانه‌ها برای افشای هویت افرادی که از پلتفرم معاملاتی کریپتویی منحل‌شده FTX استفاده می‌کردند، قاضی ورشکستگی که بر روند رسیدگی نظارت می‌کرد، ترجیح داد آنها را پنهان نگه دارد. یک نماینده قانونی برای سازمان‌های خبری مختلف ادعا کرد که هم عموم و هم مطبوعات باید قبل از حکم دورسی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

 

وکیل نماینده رسانه‌ها در مورد پیامدهای گسترده این رویداد توضیح داد و اظهار داشت که امواج شوک نه تنها در صنعت ارزهای دیجیتال، بلکه کل صنعت مالی ایجاد کرد. این وکیل دادگستری در ادامه تاکید کرد که هنوز مشخص نیست که چه افراد یا نهادهایی تحت تاثیر این پیامدها قرار گرفته اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا