اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

جمع‌آوری ۴.۵ میلیون دلار توسط Condense

Condense، یک شرکت متاورس مستقر در بریستول انگلستان که امکان پخش رویدادها را در برنامه‌های واقعیت مجازی فراهم می‌کند، در جدیدترین دور اولیه خود ۴.۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این دور که توسط Localglobe ،۷percent Ventures و Deeptech Labs رهبری می‌شد، به Condense کمک مالی می‌کند تا روابط خود را با هنرمندان، سازندگان محتوا و پلتفرم‌های متاورس تعمیق بخشد تا فناوری آن توسط شرکت‌های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.

 

Condense مبلغ ۴.۵ میلیون دلار برای تعمیق پذیرش استریم Metaverse جمع‌آوری می کند

Condense، یک شرکت مستقر در بریستول انگلستان که فناوری استریم متاورس ارائه می‌کند، اعلام کرده است که در آخرین دور سرمایه‌گذاری اولیه خود، ۴.۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

 

طبق گزارش‌ها، دور تأمین مالی که توسط Localglobe ،۷percent Ventures و Deeptech Labs رهبری می‌شود، به شرکت اجازه می‌دهد تا روابط عمیق‌تری با هنرمندان، سازندگان محتوا و پلتفرم‌های متاورس برای اجرای پیشنهاد متاورس خود ایجاد کند.

 

پیشنهاد Condense به عنوان یک تجارت زیرساخت و یک سرویس در نظر گرفته می شود، به این معنی که این شرکت خدمات را با هزینه زمانی ارائه می دهد.

 

این شرکت با استفاده از موتورهایی مانند Unity یا Unreal Engine اجازه می دهد تا یک مکان واقعی را در متاورس نمایش دهند. در واقعیت این امر به این معنی است که هر ناظری می تواند از رویدادهای واقعی لذت ببرد، گویی در محل یا استادیومی که در آن رخ می دهد، است. این توسط Condense به عنوان Video 3.0 شناخته می شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا