تحقیر کامل کنگره با اقدامات اجرایی SEC

چندین قانونگذار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به دلیل تنظیم صنعت کریپتو از طریق اجرای قانون مورد انتقاد قرار داده اند. یکی از قانون‌گذاران می‌گوید آخرین اقدام رگولاتور علیه صرافی رمزارز Coinbase بی‌اعتنایی کامل به کنگره را که در حال توسعه یک چارچوب است، نشان می‌دهد. یکی دیگر از قانونگذاران اظهار داشت که اگر چارچوب نظارتی وجود داشته باشد، SEC مجبور نیست اقداماتی را که انجام داده است انجام دهد.

 

قانونگذاران SEC و رئیس گری گنسلر را مورد انتقاد قرار دادند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و رئیس آن، گری گنسلر، به دلیل تنظیم صنعت کریپتو توسط قوانین پس از اقدام آژانس نظارتی علیه دو صرافی اصلی ارزهای دیجیتال در این هفته، به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند.

 

صرافی رمزارز Coinbase که در فهرست نزدک قرار دارد، روز سه‌شنبه با شکایت کمیسیون SEC مواجه شد، در حالی که بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng Zhao (CZ) یک روز قبل از سوی رگولاتور اوراق بهادار با ۱۳ اتهام مواجه شدند. SEC تعداد ۱۲ توکن کریپتویی را به عنوان اوراق بهادار در دعوی بایننس و چندین توکن دیگر را در Coinbase برچسب‌گذاری کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا