استفاده مشترک از ارزهای دیجیتال و کارت پرداخت جدید

به گفته یکی از نمایندگان ارشد یکی از آنها، سه اتحادیه ادغام با مشارکت روسیه، BRICS ،SCO و EAEU، باید سیاست‌های مشترکی در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال اتخاذ کنند. او همچنین معتقد است که سازمان‌های بین‌المللی باید یک سیستم پرداخت جدید با کارت‌های بانکی خود ایجاد کنند.

 

BRICS ،SCO و EAEU ممکن است سیستم کارت پرداخت مشترک را راه‌اندازی کنند

رئیس هیئت مدیره کمیسیون اقتصادی اوراسیا، میخائیل میاسنیکوویچ، گفت بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی)، سازمان همکاری شانگهای (SCO) و اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) می‌توانند کارت پرداخت مشترک صادر کنند.

 

میخائیل میاسنیکوویچ گفت:

ما از همکاران خود در سازمان همکاری شانگهای و بریکس دعوت می‌کنیم تا منابع ما را جمع‌آوری کنند. من در مورد رویکردهای مشترک استفاده از ارزهای دیجیتال و راه‌اندازی سیستم کارت پرداخت مشترک صحبت می‌کنم. ما در حال حاضر راه‌حل‌های مناسبی داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا