اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

پذیرش مالیات با BTC و ETH در کلرادو

قانونگذاران کلرادو با کمک پی پال به ساکنان این امکان را میدهند که مالیات خود را با BTC ،ETH ،LTC و BCH بپردازند. مقامات کلرادو اعلام کردند که ساکنان این ایالت اکنون می‌توانند مالیات خود را به جای فیات با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. در میان دارایی‌های دیجیتالی پشتیبانی شده، دو دارایی بزرگ از نظر ارزش بازار هستند، بیت کوین (BTC) و اتر (ETH). با این حال، اداره درآمد کلرادو اجازه ندارد پرداخت‌های رمزنگاری مستقیم را بپذیرد، به همین دلیل است که با PayPal همکاری می‌کند که به تراکنش‌ها کمک می‌کند.

 

حرکت پیشگامانه کلرادو

مقامات ایالتی فاش کردند که ساکنان کلرادو اکنون می‌توانند از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت مالیات بر درآمد کسب و کار، مالیات بر درآمد افراد، مالیات فروش، مالیات بر کار، مالیات تکلیفی و مالیات بر سوخت استفاده کنند. به غیر از بیت کوین و اتر، افراد می‌توانند از بیت کوین کش و لایت کوین نیز استفاده کنند.

 

کریپتو به عنوان یک گزینه پرداخت اضافی برای مالیات‌دهندگانی که آماده تکمیل تراکنش‌های آنلاین خود برای پرداخت مالیات دولتی خود در Revenue Online هستند، افزوده شده است.

 

دپارتمان درآمد نمی‌تواند تسویه مستقیم دارایی‌های دیجیتال را بپذیرد، بنابراین از شرکت چندملیتی فین‌تک پی پال کمک گرفت. پی پال به عنوان یک کارگزار برای هر تراکنش عمل می‌کند و ارزهای رمزنگاری شده را به دلار آمریکا تبدیل می‌کند، به این معنی که مصرف‌کنندگان باید هزینه‌های خاصی را برای آن خدمات بپردازند.

 

 

این اقدام کلرادو را به اولین ایالت آمریکا تبدیل کرد که در آن افراد می‌توانند از دارایی‌های دیجیتال برای پرداخت مالیات استفاده کنند. یوتا تنها ایالت دیگری است که چنین مراحلی در آن در حال انجام است و انتظار می‌رود که در ابتدای سال ۲۰۲۳ این قابلیت در آنجا فعال شود.

 

در سال ۲۰۱۸، اوهایو نیز اهداف مشابهی را اعلام کرد. با این حال، پس از اینکه دادستان کل Dave Yost استدلال کرد که این به نفع سیستم مالی محلی نیست، مقامات از برنامه‌های خود عقب‌نشینی کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا