آموزش دیفای (DEFI)

معرفی Colony Labs و اهداف کلنی لبز

Colony Labs چیست؟

Colony Lab یک پلت فرم تجاری بسیار جدید است که با اصول مدرن تنظیم شده است. این پلتفرم که در اکوسیستم Avalanche وجود دارد، راه جدیدی را برای توسعه برنامه بعدی خود به شما ارائه می دهد. به عنوان نقطه فروش، هدف پلتفرم ارائه پشتیبانی و یکپارچگی برای هر استارتاپی است. بنابراین با بهره گیری از چنین پیشنهادی می توان دیدگاه آن ها را درک کرد.

همچنین، Colony Lab زیر شاخه های خود را در مسیر درست قرار می دهد تا برخی از پروژه های نسل بعدی را در خود جای دهد. همچنین، به لطف مکانیسم بودجه منحصر به فرد، این پلت فرم از نسخه های قدیمی و جدید استفاده می کند. بنابراین، در نتیجه سرمایه های سنتی خطر پذیر را ادغام می کند، اما با پیچ و تاب  های منحصر به فردی که دارد. زیر شاخه آن اینگونه یک مشارکت بلند مدت با Cryptominati Capital و سایر سرمایه گذاران تشکیل داده است.

 

کلنی لبز به دنبال چه چیزی است؟

چشم انداز colony labs بازنگری روش های منسوخ گذشته و ایجاد روش های جدید برای آوردن منابع مالی سنتی به DeFi است – کلنی لبز تصمیم گرفته است تا پایه ای مناسب برای نسل بعدی برنامه های Avalanche ایجاد کند. این امر از طریق حکمرانی باز، حمایت و شمول، تأمین مالی ریسک پذیر سنتی را با احساسات جامعه ترکیب می کند.

کلنی لبز با تأمین مالی شرکت‌ ها در مراحل اولیه و فراتر از آن، به‌ عنوان یک شتاب دهنده برای اکوسیستم Avalanche عمل خواهد کرد.

این به پروتکل‌ های Avalanche با تأمین بودجه برای بهبود نقدینگی و تأمین امنیت شبکه‌ ها با اجرای گره‌ ها کمک می ‌کند. این پروژه همچنین شاخصی از پروژه های مبتنی بر Avalanche را حفظ خواهد کرد.

ایردراپ های متعدد، مکانیزم خرید مجدد، و سود استیک کردن همگی برای بازگرداندن ارزش کامل دارایی های کلنی لبز به انجمن استفاده خواهند شد. تنظیم اکوسیستم Avalanche همچنین به سرمایه گذاران سنتی اجازه می دهد تا بتوانند مشارکت کنند و رشد آن را تقویت کند.

 

کلنی لبز به دنبال چه چیزی است؟

 

ساختار کلنی لبز

ساختار کلنی لبز شامل دو رکن مکمل است که برای کاربران و جامعه ارزش ایجاد می کند:

۱. اول دسترسی به معاملات اولیه را که قبلاً برای مؤسسات و سرمایه گذاران آنها رزرو شده بود، ارائه می دهد.

  • اجرای قوانین سرمایه گذاران نهادی در حالی که ارزش بلاک چین را به کار می گیرد، ورود به سودآورترین مراحل رشد پروژه را تسهیل می کند.
  • این سیستم ایردراپ هایی وجود دارد که، بخشی از این ایردراپ ها برای اطمینان از پایداری و رشد مداوم به صندوق باز می گردد.

۲. رکن دوم DAO (سازمان غیرمتمرکز خودمختار) است.

داو (DAO) برای پشتیبانی از شبکه Avalanche طراحی شده است که به فناوری لایه ۱ تبدیل می شود. دستورالعمل های اصلی DAO کلنی عبارتند از:

  • برای تامین نقدینگی در اکوسیستم آوالانچ
  • برای گرفتن دارایی های رشد آوالانچ از طریق یک شاخص اختصاصی
  • برای تقویت سلامت و امنیت شبکه از طریق استیکینگ

DAO موتور کلنی لبز است و نشان دهنده منافع معنوی و مالی جامعه ما است.

 

توکن CLY

 

توکن CLY

توکن CLY به کلنی قدرت می دهد. دارندگان توکن وجوهی را برای سیستم فراهم می‌کنند و در ازای آن، سیستم توکن‌هایی را به آن‌ها اختصاص می‌دهد که می‌توانند از آنها برای کسب پاداش استفاده کنند.
اعضا همچنین می توانند از آنها به عنوان توکن های حاکمیتی استفاده کنند. هنگامی که سیستم قدرت را به اعضا واگذار می کند، این توکن ها نشان دهنده حق رای خواهند بود. قدرت های داده شده توسط این توکن ها شامل انتخاب پروژه هایی است که بودجه را از کلنی دریافت می کنند. تصمیمات حکومتی ممکن است نگرانی های بلندمدت دیگری در مورد سرنوشت مستعمره را نیز شامل شود.

این سیستم همچنین می‌تواند این سکه‌ها را که باید از نظر ارزش افزایش پیدا کند، بازخرید کند. بنابراین، اعضا می‌توانند با معامله توکن‌های CLY خود با سایر دارایی‌های دیجیتال یا ارزهای فیات پول نقد کنند.

در نهایت، اعضا همچنین می‌توانند توکن‌های CLY خود را برای بدست آورند کوین های AVAX، استیک کنند.

 

اهداف Colony Labs

افزایش ارزش درک شده خلاقیت‌ ها در شبکه Avalanche مهم ترین هدف این سیستم است. چشم‌ انداز منحصر به ‌فردی را ارائه می ‌دهد که بسیاری از مردم آن را ارزشمند می ‌دانند تا در آن سرمایه‌ گذاری کنند. حداقل، یک سیاست جذاب برای حفظ یک سیستم مدیریت غیر متمرکز مبتنی بر جامعه وجود دارد. colony Labs همچنین برای تشویق تولید ثروت در شبکه Avalanche، که توسط انجمن خود رهبری می شود، شکاف بین مالی سنتی و Defi را پر می کند.

مرتضی علیپور

دانشجوی کارشناسی ارشد، برنامه نویس و علاقمند به یادگیری مداوم حوزه IT - محقق ارزهای دیجیتال و گاهی یک تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا