اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

کوین مینا وارد بازار قطر می شود

کوین مینا، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در بحرین، اخیراً اعلام کرد که ساکنان قطر اکنون می‌توانند ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود خرید و فروش کنند. صرافی ارزهای دیجیتال ادعا کرد که این اولین صرافی دارایی دیجیتال تنظیم شده است که پلت فرم خود را برای ساکنان قطر باز می کند.

 

ساکنان اکنون می توانند حساب های بانکی را به کیف پول های رمزنگاری خود متصل کنند

صرافی ارزهای دیجیتال که مقر آن در بحرین است، کوین مینا، اولین صرافی دارایی دیجیتال تنظیم شده است که خدمات خود را در قطر ارائه می دهد. طبق بیانیه ای که صرافی در ۱۹ می منتشر کرد، شروع خدمات کوین مینا به قطر به این معنی است که ساکنان این کشور اکنون می توانند حساب های بانکی خود را به کیف پول های رمزنگاری خود متصل کنند. این آنها را قادر می سازد تا مستقیماً و ایمن وجوه را واریز و برداشت کنند.

 

دینا سامان و طلال طبعا، بنیانگذاران Coinmena، در بیانیه مشترکی پس از آخرین اقدام صرافی به بازار دیگر خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) گفتند:

ما خوشحالیم که اولین صرافی ارز دیجیتالی هستیم که خدمات خود را در قطر ارائه می دهد. مدتی است که سرمایه گذاران در مورد برنامه های ما برای ورود به کشور سوال می کنند، بنابراین این خبر نقطه عطفی بزرگ در برنامه های بلندمدت توسعه بازار جغرافیایی ما است.

 

سامان فاش کرد که کوین‌مینا قصد دارد به شرکت خدمات مالی ارز دیجیتال ترجیحی منطقه تبدیل شود و بنابراین، دائماً به دنبال حضور در کشورهای بیشتری است.

 

ورود کوین مینا به قطر تنها چند ماه پس از گزارشی مبنی بر اینکه این کشور خاورمیانه‌ای در حال بررسی امکان انتشار ارز دیجیتال است، صورت می گیرد. با این حال، طبق یک گزارش، تصمیم برای انتشار یا عدم انتشار ارز دیجیتال تنها زمانی اتخاذ می شود که بانک مرکزی مطالعات خود را تکمیل کند.

 

در واکنشی آشکار به اطلاعیه کوین منا، بانک مرکزی قطر (QCB) بیانیه‌ای صادر کرده و به ساکنان درباره برخورد با موسسات مالی غیرمجاز و ارائه‌دهندگان خدمات هشدار داده است.

 

در ترجمه اخطار عربی QCB که توسط The Peninsula منتشر شد، بانک مرکزی بار دیگر تاکید کرد که هیچ موسسه مالی مجوز ارائه خدمات مبادله، انتقال، معامله و معامله با ارزهای مجازی را ندارد. در اخطاریه ای که در ۱۹ می نیز صادر شد، QCB اعلام کرد که با هر نهادی که بدون مجوز صادر شده از بانک مرکزی خدمات دارایی مجازی را ارائه دهد، برخورد قانونی خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا