شرکت Coinbits عملیاتش را به حالت تعلیق درآورد

شرکت ارز دیجیتال و اپلیکیشن سرمایه‌گذاری بیت کوین، Coinbits، خدمات خود را به دلیل عوارض مربوط به پرایم تراست، متولی مستقر در نوادا، تعلیق کرده است. به دنبال اتهامات ورشکستگی و نقض مسئولیت‌های امانتداری، تنظیم‌کننده‌های مالی نوادا بسته شدن پرایم تراست را اجباری کردند. علی‌رغم این چالش‌ها، Coinbits اطمینان دارد که متولی هنوز بیت کوین کافی برای رعایت تعادل اعضای ما دارد.

 

برنامه سرمایه‌گذاری بیت کوین Coinbits با بحران اعتماد اولیه مواجه شد و عملیات را متوقف کرد

با توجه به مشکلات مالی که متولی ارزهای دیجیتال پرایم تراست با آن مواجه است، اپلیکیشن سرمایه‌گذاری بیت کوین Coinbits و تیم آن تصمیم گرفته اند به دلیل ارتباط با این شرکت، برخی از عملیات‌ها را به حالت تعلیق درآورند. Coinbits این خبر را در یک تاپیک توییتری اعلام کرد و بیان کرد که این پیام تاسف‌باری است که آنها هرگز پیش‌بینی نکرده بودند که به اشتراک بگذارند.

 

Coinbits اصرار داشت که مشتریان از طریق وب‌سایت و ارتباطات ایمیلی پلتفرم به طور مقتضی در مورد نگرانی‌های جاری مطلع شده اند. در اصل، موضوع توییتر بینش‌هایی را در مورد استفاده Coinbits از Prime Trust به عنوان یک متولی ارائه می‌دهد.

 

با این حال، به دلیل چالش‌های نظارتی در نوادا، Coinbits مجبور شده است به طور موقت اکثر خدمات خود را به حالت تعلیق درآورد. علیرغم این شکست، تیم همچنان خوشبین است که Prime Trust دارای بیت کوین (BTC) کافی برای تسویه تعادل مشتریان است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا