اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

پس از بررسی SEC، سهام کوین بیس ۲۱ درصد سقوط کرد

سهام کوین بیس (COIN) در روز سه‌شنبه با قیمت ۵۲.۹۳ دلار بسته شد، یعنی ۲۱ درصد کاهش نسبت به قیمت شروع روز که ۶۱.۷۴ دلار بود. اکنون ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است و ۸۴ درصد نسبت به بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

 

با بدتر شدن مشکلات بازار نزولی صرافی کوین بیس، کوین بار دیگر به پایین ترین حد خود نزدیک می شود

این کاهش احتمالاً مربوط به تحقیقات تازه افشا شده کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه این صرافی محبوب است. رگولاتور معتقد است که برخی از ارزهای رمزنگاری شده لیست شده در صرافی کوین بیس، جزء اوراق بهادار ثبت نشده هستند. از ۱۵۰ کوین و توکن موجود در این پلتفرم، ادعا می‌شود که ENS، GALA، POWR و ALCX اوراق بهادار هستند.

 

Coinbase همچنین از آخرین کیفرخواست یک مدیر محصول سابق به اتهام تجارت داخلی نگران است. کوین بیس مجبور شد ۱۸ درصد از کارکنان خود را در ماه ژوئن در پاسخ به شرایط کلان اقتصادی اخراج کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا