اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهانمصاحبه

Coinbase در رکود بازار، استخدام را کند می کند!

صرافی پیشرو در ایالات متحده، Coinbase، استخدام را کند می کند و چرخه نزولی فعلی در بازار را دلیلی برای تجدید نظر در استراتژی کارکنان خود ذکر می کند. مدیریت شرکت بر این باور است که این حرکت به پلتفرم تجاری اجازه می دهد تا نیازهای استخدامی خود را با اهداف تجاری خود مطابقت دهد.

 

تمرکزCoinbaseبر ادغام استخدام های اخیر

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تغییری در برنامه های کارکنان خود اعلام کرده است. پس از اینکه قبلاً قصد داشت اندازه خود را در سال جاری سه برابر کند، اکنون این شرکت احساس می کند با توجه به شرایط فعلی بازار، عاقلانه است که استخدام را کند کند و نیازهای پرسنل خود را در برابر اهداف تجاری خود ارزیابی کند. در بیانیه مطبوعاتی روز سه شنبه، امیلی چوی، رئیس و مدیر عامل Coinbase توضیح داد:

برای اطمینان از اینکه در زمان و پس از رکود فعلی بازار، بهترین موقعیت را برای موفقیت داریم، اعلام می‌کنیم که سرعت استخدام را کاهش می‌دهیم تا بتوانیم نیازهای استخدامی خود را در برابر اهداف تجاری با بالاترین اولویت قرار دهیم.

 

چوی همچنین توضیح داد:

کوین بیس این تصمیم را گرفته است تا از این چرخه نزولی قوی‌تر بیرون بیاید.

 

او تاکید کرد:

این گام بخشی از مدیریت کسب و کار بر اساس سناریوهایی است که شرکت برای آنها برنامه ریزی کرده بود.

 

او اطمینان داد:

این تغییرات بر چشم انداز هزینه آن برای سه ماهه دوم و کل سال ۲۰۲۲ تأثیری نخواهد گذاشت.

 

صرافی دارایی دیجیتال اکنون قصد دارد بر یکپارچه سازی استخدام های اخیر خود و دقیق تر شدن در تعیین اولویت های خود تمرکز کند.

 

مدیر ارشد اجرایی با اشاره به اینکه شرکت در گذشته با چالش های مشابه دیگری روبرو بوده است، گفت:

ما می دانیم که این زمان گیج کننده ای است و رکود بازار می تواند ترسناک باشد.

 

اعلام Choi پس از آن منتشر شد که Coinbase در گزارش درآمد خود در اوایل ماه مه فاش کرد که ۲۵۶ میلیارد دلار دارایی های فیات و کریپتو را به نمایندگی از مشتریان خود در اختیار دارد. همچنین اعتراف کرد که اگر شرکت اعلام ورشکستگی کند، کاربران آن به طور بالقوه می توانند دسترسی به وجوه رمزنگاری موجود در حساب های خود را از دست بدهند زیرا ممکن است مشمول مراحل ورشکستگی شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا