Coinbase معاملات XRP را از سر می‌گیرد

صرافی ارزهای دیجیتال در فهرست نزدک، کوین بیس، XRP را پس از یک حکم تاریخی در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه‌های ریپل، مجدداً در فهرست قرار داده است. چندین صرافی دیگر کریپتو نیز تجارت XRP را از سر گرفته اند.

 

صرافی‌های کریپتویی تجارت XRP را باز می‌گرداند

به دنبال حکم مهم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مقابل پرونده Ripple Labs در رابطه با XRP، چندین صرافی ارزهای دیجیتال این ارز دیجیتال را مجدداً فهرست کرده اند.

 

صرافی رمزارز Coinbase که در فهرست نزدک قرار دارد، بعد از ظهر پنجشنبه در توییتی نوشت:

جفت معاملاتی XRP-USD ما اکنون در حالت معامله کامل در Coinbase Exchange ،Coinbase Pro و Advanced Trade است. سفارش‌های محدود، بازار و… همگی اکنون در دسترس هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا