پاسخ Coinbase به اعلامیه Wells

در ۲۷ آپریل، Coinbase، صرافی رمزارز مستقر در سانفرانسیسکو، پاسخ خود به اطلاعیه ولز را که در ماه مارس از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرده بود، علنی کرد. این شرکت اظهار داشت که اقدامات اجرایی نهاد نظارتی در تضاد مستقیم با تایید قبلی آژانس از فهرست عمومی شرکت از طریق پرونده S-1 است. کوین بیس در پاسخ خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید کرد که این سرمایه‌گذاران بی‌گناه هستند که بیشترین ضرر را از رویارویی ناگهانی کمیسیون متحمل می‌شوند.

 

Coinbase به اطلاعیه Wells سازمان دیده‌بان اوراق بهادار ایالات متحده پاسخ می‌دهد

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، روز پنجشنبه پاسخ شرکت خود را به رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرد و پاسخ ولز را فاش کرد. در مخالفت مستقیم با اقدامات اجرایی SEC، صرافی Coinbase اختلاف نظر قاطع خود را حفظ می‌کند، در حالی که مکاتبات نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده باید از این موضع زمانی که Coinbase عمومی شد آگاه می‌شد.

 

خصومت بین دو نهاد در پاسخ Coinbase بیشتر برجسته شد، جایی که صرافی توضیح داد که SEC از ارائه دستورالعمل‌های واضح برای اقدامات اجرایی اخیر رگولاتور غفلت کرده است.

 

صرافی در پاسخ می‌گوید:

اگر کمیسیون در آپریل ۲۰۲۱ معتقد بود که کسب‌وکارهای اصلی کوین بیس قانون اوراق بهادار را نقض می‌کنند، طبق دستور خود موظف بود از مؤثر شدن S-1 برای محافظت از عموم سرمایه‌گذاران جلوگیری کند. درعوض، اجازه داد که این پیشنهاد ادامه یابد و میلیون‌ها نفر از مردم پس‌انداز خود را در کوین بیس سرمایه‌گذاری کردند. سرمایه‌گذاران تنها با این تایید می‌توانستند استنباط کنند که کمیسیون فکر نمی‌کند تجارت اصلی کوین بیس غیرقانونی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا