Coinbase در شرف حضور در دادگاه با SEC است

به گفته مدیرعامل Coinbase، برایان آرمسترانگ، در آستانه یک جنگ قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است تا به وضوح مورد انتظار در مورد چگونگی اعمال قوانین فدرال اوراق بهادار در صنعت کریپتو برسد. اگر وضعیت رگولاتور بهبود نیابد، مدیر اجرایی گفت که صرافی جابجایی از ایالات متحده را در نظر خواهد گرفت. مدیر عامل Coinbase گفت اگر پیشرفت قوانین در آمریکا راکد بماند، ممکن است دفتر مرکزی خود را به بریتانیا منتقل کند.

 

آیا Coinbase به خارج از کشور نقل مکان خواهد کرد؟

در مصاحبه‌ای با CNBC در روز سه‌شنبه، آرمسترانگ از برخی تنظیم‌کننده‌ها به دلیل اتخاذ رویکرد مقرراتی از طریق اجرای در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده انتقاد کرد، اصطلاحی که او قبلاً برای توصیف رفتار SEC با صنعت استفاده می‌کرد. با توجه به این رویکرد تهاجمی، او اعتراف کرد که کوین بیس قبلاً در حال ارزیابی سایر کشورها برای ایجاد دفتر مرکزی جدید بود.

 

مدیر عامل شرکت گفت:

بریتانیا در واقع کشور بسیار خوبی برای ما است. او خاطرنشان کرد که این منطقه دومین کشور پردرآمد کوین بیس است و رهبران آن ابراز علاقه کرده اند تا کشور را به یک هاب وب۳ تبدیل کنند.

 

Coinbase به طور خاص مورد انتقاد SEC قرار گرفته است که در اوایل این ماه اعلامیه Wells را برای این شرکت صادر کرد، هشداری که در مورد قصد شکایت از شرکت است. اعلام کرد که کوین بیس قوانین فدرال اوراق بهادار را که آرمسترانگ مظنون است به دارایی‌های فهرست‌شده در بورس مرتبط است و همچنین سهام آن به‌عنوان یک محصول خدماتی مرتبط است، نقض کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا