صرافی بین‌المللی بیت کوین و اتریوم کوین بیس

Coinbase، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، اخیراً از راه‌اندازی سرویس جدیدی به نام Coinbase International Exchange خبر داد. این پلتفرم جدید، کاربران نهادی خارج از ایالات متحده را قادر می‌سازد تا معاملات آتی دائمی بیت کوین و اتریوم را انجام دهند. این شرکت در توییتی اعلام کرد که این سرویس با ارائه معاملات آتی دائمی در USDC با حداکثر اهرم ۵ برابری به مشتریان سازمانی در حوزه‌های قضایی واجد شرایط آغاز خواهد شد.

 

کوین بیس معاملات آتی دائمی بیت کوین و اتریوم را در USDC با حداکثر اهرم ۵ برابری برای نهاد‌های خارج از آمریکا معرفی کرد

راه‌اندازی صرافی بین‌المللی کوین بیس به دنبال تأیید این شرکت برای اجرای عملیات ارز دیجیتال خود در برمودا است که توسط مرجع پولی برمودا (BMA) اعطا شد.

 

در یک پست، کوین بیس خاطرنشان کرد که ایجاد یک صرافی آتی دائمی جهانی برای دارایی‌های دیجیتال به پشتیبانی از به‌روزرسانی سیستم مالی کمک می‌کند تا محصولات و خدمات مورد اعتماد کوین بیس برای کاربران دارایی‌های دیجیتالی که خارج از ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کنند در دسترس‌تر باشد.

 

کوین بیس افزود:

از آنجایی که بازارهای بیشتر و بیشتری با چارچوب‌های نظارتی برای تبدیل شدن به هاب‌های کریپتویی پیش می‌روند، ما معتقدیم که زمان راه‌اندازی این صرافی بین‌المللی مناسب است.

 

این شرکت اصرار دارد که صرافی بین‌المللی کوین بیس یک چارچوب انحلال که مطابق با استانداردهای انطباق دقیق است ارائه می‌کند و شامل معاملات سریع ۲۴/۷ و نقدینگی ارائه شده توسط بازارسازان خارجی می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا