Coinbase دو میلیون بیت کوین دارد!

به گفته برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲، این شرکت دارای ۲ میلیون بیت کوین به ارزش ۳۹.۹ میلیارد دلار است. اخباری که آرمسترانگ به اشتراک گذاشت در زمانی منتشر شد که عموم مردم به دنبال فروپاشی FTX مستقیماً به ترازنامه صرافی نگاه می‌کنند.

 

تا ۳۰ سپتامبر، Coinbase دو میلیون بیت کوین در اختیار دارد

دو روز پیش، در مورد ذخایر صرافی بایننس گزارش دادیم و طبق معیارهای cryptoquant.com، در آن زمان پلتفرم معاملاتی نزدیک به ۶۰۰,۰۰۰ بیت کوین داشت. از ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲، آمار cryptoquant.com نشان می‌دهد که بایننس تقریباً ۵۸۴ هزار بیت کوین دارد. در همان روز، داده‌ها نشان می‌دهد که Coinbase Pro، که با نام Coinbase Exchange شناخته می‌شود، تقریباً ۵۳۲ هزار بیت کوین دارد.

 

علاوه بر این، میز خبر ما همچنین در مورد ترازنامه Grayscale صحبت کرد، زیرا مدیر صندوق خاطرنشان کرد که تمام دارایی‌های دیجیتالی که زیربنای محصولات دارایی دیجیتال Grayscale هستند تحت نظارت شرکت Coinbase Custody Trust ذخیره می شوند. بین خدمات مختلف Coinbase، مانند راه‌حل‌های مبادله و نگهداری، این شرکت سهامی عام مقدار زیادی بیت کوین (BTC) در اختیار دارد.

 

در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲، برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Coinbase در مورد ذخیره بیت کوین این شرکت به منظور از بین بردن هرگونه ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) توییت کرد.

 

آرمسترانگ روز سه‌شنبه گفت:

اگر FUD را در آنجا می‌بینید، به یاد داشته باشید، وضعیت مالی ما عمومی است و ما یک شرکت دولتی هستیم. ما ۲ میلیون بیت کوین در اختیار داریم. به ارزش ۳۹.۹ میلیارد دلار تا ۹/۳۰.

 

درباره صرافی کوین بیس بیشتر بدانید.

 

بنیانگذار Coinbase افزود:

همه ما باید دور هم جمع شویم تا این صنعت را به شیوه‌ای مسئولانه در آینده بسازیم. مراقب اطلاعات نادرست باشید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا