اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

Coinbase خدمات خود را در استرالیا گسترش می‌دهد

Coinbase دو قابلیت PayID و Retail Advanced Trading را به مشتریان مستقر در استرالیا معرفی کرد تا به آنها خدمات ارزهای دیجیتال اضافی ارائه دهد. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase، اعلام کرد که حضور خود در استرالیا را تقویت می‌کند و به افراد محلی امکان می‌دهد گزینه‌های آسان‌تر و ایمن‌تری را برای ورود به صنعت دارایی‌های دیجیتال داشته باشند.

 

گزینه‌های رمزنگاری بیشتر برای استرالیایی‌ها

در اطلاعیه اخیر، Nana Murugesan، مدیر عامل Coinbase، ادعا کرد که استرالیایی‌ها جزو اولین پذیرندگان دارایی‌های دیجیتال و سرمایه‌گذاران باهوشی هستند. به این ترتیب، صرافی انواع پیشنهادهای رمزنگاری را به آن ساکنان معرفی کرد.

 

ابتدا، کوین بیس PayID را راه‌اندازی کرد، قابلیتی که به استرالیایی‌ها اجازه می‌دهد حساب‌های خود را با استفاده از انتقال مستقیم دلار استرالیا شارژ کنند.

 

 

دوم، این شرکت، Retail Advanced Trading را برای مشتریان محلی منتشر کرد، به این معنی که آنها می‌توانند با یک تعادل یکپارچه به ابزارهای قیمت‌گذاری مبتنی بر حجم کم دسترسی داشته باشند. استرالیایی‌ها همچنین برای هر گونه مشکلی که هنگام استفاده از این پلتفرم ایجاد می‌شود، به پشتیبانی مشتریان، ۲۴ ساعته و هفت روزه تکیه خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا