کوین بیس کاربران را به استفاده از USDC ترغیب می‌کند

کوین بیس، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارزهای دیجیتال در این صنعت، یک پست منتشر کرده است که به کاربران می‌گوید به دلار دیجیتالی قابل اعتماد و معتبر روی بیاورند و به USDC اشاره کرد. پست این شرکت به طور خاص به تغییر از USDT به USDC اشاره می‌کند و شرکت برای مبادله این دو توکن کارمزد صفر ارائه می‌دهد.

 

Coinbase برای تغییر از USDT به USDC هزینه‌ای نمی‌گیرد

در روز پنج‌شنبه، ۸ دسامبر ۲۰۲۲، کوین بیس پست جدیدی را به اشتراک گذاشت و این بیانیه را در توییتر منتشر کرد که به یک استیبل‌کوین قابل اعتماد بروید مانند USDC. اکنون تتر (USDT) را با کارمزد صفر به USDC تبدیل کنید. پست اشاره می‌کند که رویدادهایی که در چند هفته گذشته رخ داده است اعتماد صنعت کریپتو را متزلزل کرده است.

 

بیشتر بدانید: USDC چیست؟

 

Coinbase در پستش توضیح می‌دهد:

رویدادهای چند هفته گذشته برخی از استیبل‌کوین‌ها را مورد آزمایش قرار داده است و ما شاهد پروازی به سوی ایمنی بوده‌ایم. ما بر این باوریم که USDC یک استیبل کوین قابل اعتماد و معتبر است، بنابراین ما تغییر به آن را بدون اصطکاک‌تر می‌کنیم و از امروز از هزینه‌های مشتریان خرده فروشی جهانی برای تبدیل USDT به USDC صفر می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا