ادعاهای Coinbase در قبال اقدام SEC

Coinbase، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، پاسخی ۱۷۷ صفحه‌ای به شکایت ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است، جایی که این آژانس بیان می‌کند که این شرکت در کارگزاری غیرقانونی اوراق بهادار دست داشته است. Coinbase ادعا می‌کند که این موسسه فاقد هرگونه اختیاری برای تنظیم مبادلات ارزهای دیجیتال است و این اقدام اجرایی به روند قانونی و تفکیک قوا در قانون اساسی تخطی می‌کند.

 

Coinbase با اختیارات SEC برای تنظیم مبادلات ارزهای دیجیتال رقابت می‌کند

پل گروال، CLO Coinbase، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، از ارائه پاسخی به شکایت ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خبر داد، جایی که این موسسه Coinbase را به کارگزاری اوراق بهادار ثبت نشده متهم می‌کند.

 

در سند ۱۷۷ صفحه‌ای، Coinbase توضیح می‌دهد که در آپریل ۲۰۲۱، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت‌نام آن را تایید کرد تا از طریق یک عرضه عمومی سهام در نزدک، سهام Coinbase به میلیون‌ها سرمایه‌گذار خرده‌فروشی و نهادی فروخته شود. با این حال، ثبت اخیر این اقدام اجرایی علیه صرافی با تایید قبلی مدل تجاری آن در تضاد است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا