مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ هااخبار قانون‌ گذاری

اظهارات مدیر عامل Coinbase درباره‌ی اپل

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای رمزنگاری شده در نزدک، کوین‌بیس، می‌گوید اپل با کریپتو خوب بازی نکرده است و اشاره می‌کند که این غول فناوری تعدادی از ویژگی‌های رمزنگاری را در اپ استور خود ممنوع کرده است. مدیر اجرایی کوین بیس گفت: سیاست ضد رمزنگاری اپل مشکلات بی اعتمادی بالقوه را ایجاد می کند.

 

مسائل بی اعتمادی بالقوه

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase در یکی از قسمت‌های پادکست Superteam که هفته گذشته پخش شد، درباره سیاست‌های ارز دیجیتال اپل صحبت کرد. Superteam پادکستی است که اکوسیستم web3 در هند را بررسی می کند.

او درباره سیاست ضد رمزنگاری اپل توضیح داد:

شما سعی می‌کنید برنامه‌تان را در اپ استور بیاورید و اپل آن را خارج کرد و سپس این برنامه رقیب تأیید شد… این یک جعبه سیاه است.

 

رئیس Coinbase توضیح داد:

اپل تاکنون واقعاً با کریپتو خوب بازی نکرده است. آنها در واقع تعدادی از ویژگی‌هایی را که ما می‌خواهیم در برنامه داشته باشیم ممنوع کرده‌اند، اما آنها آن را مجاز نمی‌دانند، بنابراین مشکلات ضد انحصار احتمالی وجود دارد.

 

آرمسترانگ افزود:

باید گوشی‌های سازگار با رمزنگاری وجود داشته باشد که فکر می‌کنم در آینده می‌توانند بسیار محبوب شوند، بنابراین جالب است که ببینیم چگونه این کار انجام می‌شود.

 

مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال تاکید کرد که نمی‌خواهد کوین‌بیس مانند اپل باشد و افزود:

صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) برای من بسیار جالب هستند.

 

در رابطه با لیست سکه‌ها، مدیرعامل کوین‌ بیس توضیح داد که به‌عنوان یک کسب‌وکار خدمات مالی تنظیم‌شده، این پلتفرم نمی‌تواند فقط چیزی لیست کند، بنابراین کوین‌ بیس استانداردهای بسیار قوی را برای تصمیم‌گیری اینکه کدام ارزهای رمزنگاری شده لیست می‌شوند، ایجاد کرد.

این مدیر اجرایی تصریح کرد:

اگر یک سکه استانداردهای لیست شدن در پلتفرم را داشته باشد، اجازه میدهیم بازار تصمیم‌گیری کند. من می‌خواهم کمی بیشتر شبیه آمازون دارایی‌ها باشیم، نه مانند اپ استور اپل.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا