نظر مدیر عامل Coinbase درباره موضع ایالات متحده

آرمسترانگ اشاره کرد که Coinbase ممکن است به کشور دیگری منتقل شود اگر قانون کریپتویی شفافی در ایالات متحده وجود نداشته باشد. برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی Coinbase، فکر می‌کند که نهادهای ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده و بریتانیا می‌توانند به کشورهای دیگر نقل مکان کنند، اگر سازمان‌های نظارت داخلی قوانین مناسبی را در مورد صنعت اجرا نکنند. او همچنین اشاره کرد که صرافی او ممکن است چنین اقدامی را در صورتی که وضعیت نظارتی در ایالت‌ها ثابت بماند، در نظر بگیرد.

 

هر چیزی روی میز است

به گفته آرمسترانگ، مقامات آمریکایی و بریتانیایی باید قوانین ارزهای دیجیتال مناسب را برای جلوگیری از خروج شرکت‌های محلی به مقاصد دیگر اعمال کنند.

 

وی افزود:

به همین دلیل است که ما به شفافیت در مورد قوانین و مقررات نیاز داریم زیرا اگر بریتانیا این را نداشته باشد، اگر ایالات متحده این را نداشته باشد، این شرکت‌ها در پناهگاه‌های فراساحلی ساخته می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا