اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

تاییده Coinbase در هلند

صرافی کریپتویی کوین بیس تأییدیه‌ای را برای ارائه مجموعه کامل محصولات و خدمات رمزنگاری خرده فروشی و سازمانی خود در هلند دریافت کرده است. کوین بیس گفت ما برای همکاری با دولت، سیاستگذاران و تنظیم‌کننده‌ها گام‌هایی برداشته‌ایم تا آینده را به شیوه‌ای مسئولانه شکل دهیم.

 

رگولاتور هلندی Coinbase را تایید کرد

صرافی Coinbase که در لیست نزدک قرار دارد، روز پنجشنبه اعلام کرد که با موفقیت در بانک مرکزی هلندDe Nederlandsche Bank  DNB به عنوان ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری ثبت نام کرده است.

 

در جزئیات این اطلاعیه آمده است:

این ثبت‌نام به کوین بیس اجازه می‌دهد تا مجموعه کامل محصولات خرده‌فروشی، سازمانی و اکوسیستمی را به مشتریان هلندی ارائه دهد.

 

این شرکت با اشاره به اینکه Coinbase Europe Ltd و Coinbase Custody International Ltd هر دو در ثبت عمومی DNB به عنوان ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری لیست شده‌اند، ادعا کرد ما مفتخریم که اولین صرافی بزرگ جهانی ارز دیجیتال هستیم که تأییدیه ثبت DNB را دریافت می‌کنیم.

 

Nana Murugesan، معاون توسعه بین‌المللی و تجاری Coinbase، اظهار داشت:

ما گام‌هایی برداشته‌ایم تا با دولت، سیاست‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها همکاری کنیم تا آینده را به شیوه‌ای مسئولانه شکل دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا