مبتدی

کیف پول Coin98، صفر تا صد کار با کیف پول کوین ۹۸

کیف پول کوین ۹۸

کیف پول Coin98 یک کیف پول غیر حضانتی میباشد که دارای قابلیت های متعددی برای کاربران ارزهای دیجیتال است، در کنار بسیاری از کیف پول های محبوب بازار ارزهای دیجیتال از جمله متامسک، تراست ولت و بسیاری از دیگر کیف پول ها که قابلیت های Defi را نیز پشتیبانی میکنند نمیتوان کیف پول کوین ۹۸ را نادیده گرفت، در ادامه این مقاله به بررسی کامل کیف پول کوین ۹۸ و موارد مربوط به آن میپردازیم.

 

کیف پول Coin98 چیست؟

کیف پول کوین ۹۸ یک کیف پول غیر حضانتی مولتی چین است که برای ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال میباشد، این کیف پول بیش از هفت هزار ارز دیجیتال بر روی بلاکچین های محبوب بیت کوین، اتریوم، بایننس، سولانا، ترون، کوساما و بسیاری از دیگر بلاکچین ها را پشتیبانی میکند، همچنین این کیف پول دارای دو نسخه نرم‌افزار برای موبایل و افزونه مرورگر میباشد همچنین دریچه ای برای ورود به حوزه دیفای برای کاربران خود فراهم کرده است.

 

ویژگی های کیف پول Coin98

انتقال سریع و ساده پول یکی از ویژگی های کیف پول کوین ۹۸ میباشد، انتقال ارز دیجیتال در این نرم‌افزار به راحتی ارسال و دریافت پیامک میباشد. نیازی به ادرس کیف پول های بلند و پیچیده نیست شما با وارد کردن نام کاربری کیف پول کوین ۹۸ گیرنده میتوانید بلافاصله ارز دیجیتال مورد نظر را انتقال دهید. این مسئله و قابلیت در بسیاری از کیف پول های معتبر نیز در دسترس نیست.

از مهمترین ویژگی های کیف پول کوین ۹۸ امنیت آن است، هیچ یک از اطلاعات و عبارات شما توسط برنامه جمع‌آوری نمیشود و کلید خصوصی و عبارت بازیابی توسط شخص خودتان مدیریت میشود.

کیف پول کوین 98

از دیگر قابلیت های این کیف پول بهینه‌سازی و قابلیت تنظیم Gas میباشد، این کیف پول قابلیت تنظیم خودکار ها و سرعت تراکنش ها را دارد و در عین حال قابلیتی برای تنظیم دستی این مورد در این کیف پول تعبیه شده است که میتوانید به صورت دستی نیز تنظیم کنید. همچنین قابلیت هایی در این کیف پول تعبیه شده است که کاربران را از اخبار لحظه آخری بازار ارزهای دیجیتال مطلع میکند.

DEX ها همان صرافی ها غیر متمرکز هستند که کاربرد های بسیاری برای کاربران بازار ارز های دیجیتال دارند، در این کیف پول میتوانید به انواع مختلف صرافی های غیر متمرکز همانند Uniswap، Pancakeswap، Sushiswap، LunaDEX و بسیاری از صرافی های غیر متمرکز دیگر متصل شوید، همچنین به گفته تیم این کیف پول در اینده صرافی های غیر متمرکزی در این کیف پول ارائه خواهند شد و کاربران میتوانند در طیف وسیعی از صرافی های غیر متمرکز معامله کنند. از دیگر قابلیت های مهم و به روز مرورگر های وب ۳ هستند که کاربران با استفاده از این مرورگر میتوانند به راحتی به DApps ها دسترسی پیدا کنند.

 

نصب کیف پول کوین ۹۸

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم کیف پول کوین ۹۸ دارای نسخه های موبایل و افزونه مرورگر میباشد، پیشنهاد میشود این کیف پول را فقط از وبسایت های معتبر دانلود و نصب کنید تا از نصب بد افزار های جلوگیری شود. تمامی نسخه های ارائه شده برای این نرم‌افزار در وبسایت Coin98.com/wallet قرار داده شده است که وبسایت رسمی Coin98 نیز میباشد.

 

ثبت نام در کیف پول کوین ۹۸

در قسمت اول شما باید همانند تصویر زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید، همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، قابلیت انتخاب انواع زبان های مختلف وجود دارد. سپس ایمیل خود را وارد کنید و گزینه Continue را بزنید.

کیف پول کوین 98

کد تائیدی که برای ایمیل وارد شده ارسال شده است را در این قسمت وارد کنید و پس از آن Verify کنید، پس از آن اطلاعات را کامل کنید، سپس Enjoy را بزنید و رجیستر شما تکمیل است.

کیف پول کوین 98

 

نحوه ساخت کیف پول کوین ۹۸

در ابتدا بر روی قسمت Manage کلیک کنید و گزینه Add Walllet را بزنید، پس از آن گزینه Multi chain Wallet را انتخاب کرده و بر روی گزینه Create بزنید.

کیف پول کوین 98.3

نام کیف پول را وارد کنید و کلمات بازیابی را در محلی امن یادداشت کرده و نگهداری کنید، در مرحله بعد کلمات بازیابی را وارد و پس از تائید بر روی گزینه Done بزنید.

کیف پول کوین 98.4

پس از اینکه کیف پول خود را ساختید، در قسمت Dashboard کیف پول شما مشخص میشود که میتوانید از این طریق شرایط کلی کیف پول خود را در نظر بگیرید.

 

نحوه بازگردانی کیف پول کوین۹۸

اگر شما قبلا کیف پول کوین ۹۸ را داشته اید و میخواهید آنرا بازگردانی کنید، باید ابتدادر قسمت داشبورد بر روی گزینه Manage کلیک کنید و دوباره به قسمت Add wallet را بزنید.

کیف پول کوین 98.5

در ادامه نوع کیف پولی که میخواهید بازگردانی کنید را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Restore کلیک کنید. سپس نام کیف پول و عبارات بازیابی را وارد کرده و بر روی گزینه Connect کلیک کنید.

کیف پول کوین 98.6

 

نحوه ارسال و دریافت ارز در کیف پول کوین ۹۸

 

ارسال ارز در کیف پول کوین ۹۸

برای ارسال توکن در کیف پول کوین ۹۸ به آدرس دیگر، ابتدا باید ارز مورد نظر را در داشبورد انتخاب کنید، سپس بر روی گزینه Send بزنید. تعداد ارزی که قصد انتقالش را دارید انتخاب کنیدو آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید. همچنین امکان تنظیم فی برای تراکنش نیز وجود دارد.

کیف پول کوین 98.7

روش دیگر برای ارسال توکن ها این است که بر روی داشبورد کلیک کنید سپس کیف پول مورد نظر را انتخاب کرده و ارز مورد نظر برای ارسال را انتخاب کنید، مقدار ارزی که میخواهید را  انتخاب کنید و ارسال را بزنید.

کیف پول کوین 98.8

 

دریافت ارز در کیف پول کوین ۹۸

برای دریافت توکن یا کوین در این کیف پول ابتدا ارز مورد نظر را از داشبورد انتخاب کنید، بر روی گزینه دریافت را Recieve کلیک کرده و آدرسی که نمایان شده است را برای فرستنده ارسال کنید.

کیف پول کوین 98.9

راه دیگر برای دریافت ارز این است که بر روی گزینه دریافت یا Recieve در داشبورد کلیک کنید سپس ارز مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی گزینه Recieve بزنید و پس از آن آدرس را کپی کنید.

کیف پول کوین 98.10

 

نحوه استفاده از Uniswap در کیف پول کوین ۹۸

کیف پول کوین ۹۸ را انتخاب کردهو توکنی که میخواهید چنج کنید را انتخاب کنید، بر روی صفحه ای که مشاهده میکنید بر روی گزینه Swap کلیک کنید. سپس اطلاعات را تکمیلا کرده و پس از کلیک بر روی گزینه Approve برای تکمیلا تراکنش کمی صبر کنید.

کیف پول کوین 98.11

راه دیگر برای سواپ ااین است که در قسمت داشبورد کیف پول بر روی گزینه Swap کلیک کنید، ارز مورد نظر را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نظر برای تراکنش را تکمیل کنید، پس از زدن گزینه Approve باید صبر کنید تا تراکنش شما انجام شود.

کیف پول کوین 98.12

 

نحوه استفاده از DApp Browser در کوین ۹۸ ولت

برای استفاده از مرورگر شما باید فقط بر روی گزینه Browser بزنید و پس از آن میتوانید به DApp ها دسترسی پیدا کنید، کوین ۹۸ ولت بسیاری از DApp ها را پشتیبانی میکند. برای مبادلات میتوانید از صرافی های غیر متمرکز SushiSwap، Uniswap،PancakeSwap،MDEX، ۱inch  و بسیاری از صرافی های دیگر استفاده کنید.  همچنین بسیاری از پروژه های امور مالی همانند Compound، Aave، yearn.finance، Curve، Zapper، Zerion نیز در دسترس است که میتوانید استفاده کنید.

کیف پول کوین 98.13

 

جمع‌بندی

کیف پول Coin98 یکی از معتبر ترین و امن ترین کیف پول های نرم افزاری بازار است که قابلیت های بسیاری برای کاربران خود ارائه کرده است، برای امنیت بیشتر در این کیف پول امکان قرار دادن Face ID یا رمز عبور نیز وجود دارد که شما میتوانید برای امنیت بیشتر استفاده کنید. در مقاله بالا به بررسی کامل این کیف و آموزش قدم به قدم استفاده از این کیف پول و راه‌اندازی آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا