گروه CME پیشنهادات مشتقات را گسترش می‌دهد

گروه بورس کالای شیکاگو (CME) بازار مشتقات برجسته، انقضای روزانه قراردادهای اختیار معامله آتی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را اضافه کرده است. در انتظار بررسی نظارتی، دو افزونه جدید از دوشنبه تا جمعه منقضی خواهند شد. یکی از مدیران اجرایی شرکت گفت که این پیشنهاد جدید به مشتریان در مدیریت کوتاه مدت ریسک قیمت بیت کوین و اتر در میان نوسانات شدید بازار کمک می‌کند.

 

انقضای روزانه بیت کوین و اتر

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، گروه CME منقضی‌های جدیدی را برای آپشن‌های معاملات آتی بیت کوین و اتر ارائه می‌کند، با انقضای هر روز هفته کاری که از ۲۲ می شروع می‌شود.

 

علاوه بر این، قراردادهای مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین و اتر با اندازه کوچک، روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه را به روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه فعلی خود اضافه می‌کنند.

 

این شرکت گفت که پیشنهادهای جدید تکمیل‌کننده انقضای ماهانه و سه ماهه موجود در تمام آپشن‌های بیت کوین و اتر در قراردادهای آتی خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا