اخبار بلاکچیناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Cloudflare و نودهای اعتبارسنجی اتریوم

Cloudflare، یک شرکت خدمات اینترنتی و حفاظت از DDoS، استراتژی جدیدی را در رابطه با آزمایش‌های Web3 خود اعلام کرده است. این شرکت فاش کرد که گره‌های اعتبارسنجی اتریوم را به عنوان بخشی از تعهد خود برای کمک به گسترش اینترنت با استفاده از فناوری‌های اجماع اثبات سهام (PoS) اجرا خواهد کرد. این ظاهرا به شرکت اجازه می دهد تا به بهره وری انرژی و ثبات این فناوری دسترسی داشته باشد.

 

Cloudflare برای ورود به Crypto از طریق اتریوم

Cloudflare، یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه محتوا و کاهش DDoS، یک حرکت جدید در Web3 را اعلام کرد که از شبکه اثبات سهام آینده اتریوم استفاده می‌کند. این شرکت اعلام کرده است که گره‌های اعتبارسنجی اتریوم را به عنوان بخشی از آزمایش خود اجرا می‌کند تا بقای فناوری مقیاس‌بندی را در آینده ارزیابی کند.

Cloudflare اظهار داشت که فناوری‌های بلاک چین می‌توانند در درازمدت بخشی از داستان اینترنت باشند و این تجربیات ممکن است به تمرکززدایی چنین شبکه‌هایی کمک کند. این شرکت در این باره اعلام کرد:

برای اکوسیستم اتریوم، اجرای گره‌های اعتبارسنجی در شبکه به ما امکان می‌دهد تمرکززدایی جغرافیایی بیشتری را در مکان‌هایی مانند EMEA، LATAM و APJC ارائه دهیم و در عین حال غیرمتمرکز بودن زیرساخت را به شبکه اضافه کنیم.

 

Cloudflare تصریح کرد که این اقدامات در ماه‌های آینده قبل از The Merge، تغییر مکانیسم توافقی که شبکه اتریوم قصد دارد در اواخر امسال اجرا کند، انجام خواهد شد.

 

اولویت اثبات سهام

Cloudflare تصریح کرد که به دلیل مصرف انرژی کم در مقایسه با همتایان مبتنی بر اثبات کار، از شبکه‌های اثبات سهام پشتیبانی می‌کند و اعلام کرد که انرژی مورد نیاز برای کارکردن گره تأییدکننده اثبات سهام، کمتر از اثبات کار است. Cloudflare درباره شبکه های مبتنی بر اثبات کار، مانند بیت کوین، اظهار داشت:

شبکه های اثبات کار بیهوده هستند. این صحبت‌ها ناشی از این واقعیت است که مکانیسم‌های اجماع اثبات کار مستلزم مصرف برق هستند.

 

این شرکت همچنین اعلام کرد که به عنوان بخشی از تعهد خود به پایداری، Cloudflare زیرساخت اثبات کار خود را در شبکه خود اجرا نکرده و نخواهد کرد. در حالی که Cloudflare ابتدا آزمایش اتریوم را آغاز خواهد کرد، همچنین در بیانیه مطبوعاتی خود به مکانیسم اجماع دیگری، از اثبات فضا زمان اشاره کرد.

 

این مکانیزم اجماع، مکانیزمی است که Filecoin، یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز استفاده می کند که از مشوق ها برای نگهداری پرونده های شرکت کنندگان استفاده می کند. این ممکن است به احتمال گنجاندن این شبکه در مجموعه آزمایشاتی که این شرکت اینترنتی در آینده انجام خواهد داد اشاره کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا