نزدیک شدن روابط آرژانتین و چین

آرژانتین استفاده از یوان چین برای پرداخت واردات را عمیق‌تر می‌کند.

 

آرژانتین افزایش استفاده از یوان چین برای تسویه‌حساب‌های بین‌المللی را ثبت کرد

شرکت‌های آرژانتینی یوان چین را برای تسویه‌پرداخت‌های فرامرزی برای صرفه‌جویی در دلار آمریکا می‌پذیرند. به گفته گیلرمو میشل، مدیر کل گمرک، پس از اینکه دولت آرژانتین حمایت‌های مانند حمایت دلاری را در یوان چین اعمال کرد، بیش از ۵۰۰ شرکت به پرداخت هزینه واردات با یوان چین روی آورده اند.

 

از تقریباً ۱۰ میلیارد دلار موجود به عنوان بخشی از خط سوآپ چین، در حال حاضر بیش از ۲ میلیارد دلار پرداخت در انتظار تأیید است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا