قوانین واضح، کلید جذب شرکت‌های کریپتویی

بن کاسلین، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد استراتژی (CSO) در صرافی رمزارز Maskex، گفت بازیکنان در فضای کریپتو جذب امارات متحده عربی می‌شوند، زیرا این منطقه نه تنها قوانین روشنی دارد، بلکه برای آزمایش نیز باز است. کاسلین همچنین گفت که بی‌طرفی امارات متحده عربی و خاورمیانه درهایی را باز می‌کند که صرافی‌های ارزهای دیجیتال فعال در ایالات متحده یا منطقه آسیا و اقیانوسیه نمی‌توانند از آن لذت ببرند.

 

عوامل پشت سر ظهور MENA به عنوان یک مقصد سرمایه‌گذاری ترجیحی

CSO Maskex همچنین گفت که ظهور منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد سرمایه‌گذاری می‌تواند به دلیل تغییر روابط باشد. چنین تغییراتی باعث می‌شود مرکزهای جدید قدرت و نوآوری ظهور کنند.

 

در رابطه با استیبل کوین‌ها، کاسلین گفت که اینها در حال حاضر بسیار مهم هستند و تا آینده قابل پیش‌بینی نیز همینطور باقی خواهند ماند. با این حال، کاسلین اذعان می‌کند که استیبل کوین‌ها اغلب احساسات را برمی‌انگیزند، بنابراین انتشار آن‌ها بهتر است با همکاری تمام سهامداران مناسب در یک منطقه خاص انجام شود.

 

وی در این باره در مصاحبه با Bitcoin.com، نظرات خود را در اینجا به اشتراک گذاشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا