Cleanspark عملیات بیت کوینش را گسترش می‌دهد

Cleanspark، یک استخراج‌کننده بیت کوین در نزدک، اعلام کرده است که قراردادهای قطعی برای به دست آوردن دو تسهیلات بیت کوین کلیدی در دست در دالتون، جورجیا منعقد کرده است. این معامله با پرداخت تمام نقدی ۹.۳ میلیون دلاری خواهد بود و انتظار می‌رود عملیات فعلی Cleanspark را کمتر از ۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) افزایش دهد.

 

Cleanspark تسهیلات بیت کوین جورجیا را تضمین می‌کند

Cleanspark روز چهارشنبه اعلام کرد که برای خرید دو مزرعه استخراج بیت کوین کلید در دست، قراردادهای قطعی منعقد کرده است. طبق گفته‌های Cleanspark، انتظار می‌رود این امکانات، واقع در دالتون، جورجیا، ۶۰۰۰ دستگاه Antminer S19 XP و S19J Pro+s را در خود جای دهند.

 

Cleanspark فاش کرد که فعالیت‌های خود را در سال جاری با خرید ۷۷,۵۰۰ ماینر ASIC از فوریه سال گذشته توسعه داده است.

 

زک برادفورد، مدیرعامل Cleanspark روز چهارشنبه گفت:

این خرید تضمین می‌کند که ما زیرساخت‌های کافی برای رسیدن به هدف پایان سال خود یعنی ۱۶ EH/s را داریم. همچنین همچنان ما را به عنوان یکی از کارآمدترین ماینرها بر اساس انرژی به ازای هر هش‌ریت قرار می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا