CleanSpark ظرفیت استخراج را افزایش می‌دهد

شرکت ماینینگ ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، CleanSpark، تعداد ۴۵,۰۰۰ واحد از دستگاه‌های استخراج BTC Antminer S19 XP را به قیمت ۱۴۴.۹ میلیون دلار خریداری کرد. قدرت محاسباتی فعلی CleanSpark به اندازه ۶.۷ EH/s است، در حالی که انتظار می‌رود نصب تجهیزات جدید آن را به ۱۳ EH/s برساند.

 

آماده شدن برای هاوینگ

بر اساس این قرارداد، تولیدکننده ۲۵,۰۰۰ دستگاه را در ماه اوت توزیع خواهد کرد، در حالی که ۲۰,۰۰۰ دستگاه باقی مانده باید در ماه سپتامبر وارد بازار شود. CleanSpark قصد دارد همه آنها را در تاسیسات ماینینگ خود در Sandersville، جورجیا مستقر کند.

 

زک برادفورد، مدیر عامل شرکت CleanSpark، گفت که Antminer S19 XP کارآمدترین دستگاه استخراج بیت کوین موجود در بازار امروز است و امیدواری را ایجاد کرد که به یک جزء کلیدی برای عملیات شرکت تبدیل شود.

 

او توضیح داد که خرید چند میلیونی و تحویل ماشین‌آلات درجه یک بخشی از استراتژی شرکت قبل از نصف شدن سود بیت کوین است که انتظار می‌رود در بهار ۲۰۲۴ رخ دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا