اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

افزایش هش‌ریت Cleanspark

ماینر بیت‌کوین Cleanspark می‌گوید که رشد سریعی را در بحبوحه زمستان کریپتو در سال جاری تجربه کرده است و هش‌ریت عملیات از ۳ اگزاهش در ثانیه (EH/s) فراتر رفته و در کمتر از دوازده ماه سه برابر شده است. این خبر به دنبال تعدادی از گسترش‌هاست که شرکت استخراج بیت کوین در بازار پرآشوب کریپتو در سال ۲۰۲۲ آغاز کرده است.

 

رئیس اجرایی بیت کوین ماینر می‌گوید که شرکت Cleanspark’s Hashrate از ۳ EH/S فراتر رفته است

روز سه شنبه، شرکت استخراج بیت کوین Cleanspark اعلام کرد که هش‌ریت این شرکت به طور رسمی از ۳ EH/s فراتر رفته است. Cleanspark خاطرنشان می‌کند که قدرت هش این شرکت در کمتر از یک سال سه برابر افزایش یافته است و در حال حاضر این شرکت دارای ۳۱,۰۰۰ ماینر ASIC است. طبق گفته این شرکت، Cleanspark بالاترین تولید روزانه ۱۳.۲۵ بیت کوین را ثبت کرده است.

 

به‌روزرسانی Cleanspark در روز سه‌شنبه به دنبال آن است که این شرکت فاش کرد هزاران ماینر نسل بعدی ASIC را با قیمت پایینی خریداری کرده است. در آن زمان شرکت گفت که زمستان کریپتو فرصت‌های بی‌سابقه‌ای را فراهم می‌کند و در هفته اول اوت، دستیابی به یک تاسیسات ماینینگ آماده نصب با حداکثر ۸۶ مگاوات (MW) ظرفیت را اعلام کرد. تعداد زیادی از عملیات استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲ نیز در حال گسترش و رشد بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا