Citi سهام Robinhood را به خنثی تنزل می‌دهد!

آسیب ناشی از ریزش FTX گسترده بوده است و به نظر می‌رسد چشم انداز کوتاه مدت Robinhood تیره و تار باشد. سیتی به دلیل خطرات احتمالی ناشی از پیشنهادهای ساختار بازار آتی توسط SEC ایالات متحده، چشم انداز محتاطانه بازار سهام و تأثیر ورشکستگی FTX بر معاملات کریپتو، ارزش سهام Robinhood Markets (HOOD) را از خرید به خنثی کاهش داد. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ریزش آن را از لیست خریدارهای احتمالی رابینهود حذف کرده است. کریستوفر آلن و یگال آرونیان، تحلیلگران سیتی، هدف قیمت خود را از ۱۱ دلار در سهام HOOD به ۱۰ دلار کاهش دادند.

 

چشم انداز تیره و تار Robinhood

در یک گزارش تحقیقاتی جدید، تحلیلگران نوشتند که Robinhood بسیاری از چیزها را به درستی انجام داده است، مانند کاهش مادی پایه هزینه، بهبود پیشنهادهای فعال معامله‌گران و عرضه محصولات جذاب. اما آنها در کوتاه مدت یک چشم انداز مختلط را توصیف کردند و در عین حال چندین پیامدهای بالقوه را برای Robinhood که ناشی از سقوط فاجعه بار FTX است، شرح دادند.

 

سیتی همچنین به انحلال احتمالی ۵۶.۳ میلیون سهام HOOD (7.4٪ از موجودی) متعلق به Sam Bankman Fried، رئیس سابق FTX، از طریق Emergent Fidelity Technologies اشاره کرد.

 

این دو همچنین انتظار دارند که درآمد Robinhood از تجارت کریپتو در سال ۲۰۲۳ پس از رکود مشابه در سال جاری بیش از ۵۰ درصد کاهش یابد. در حالی که آخرین گزارش چشم انداز ثابتی را برای عملیات سهام آن پیش‌بینی می‌کرد، با توجه به روند متلاطم بازار ممکن است رشد قابل توجهی رخ ندهد. با این حال، آلن نسبت به فعالیت قراردادهای آپشن خوش‌بین است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا