اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

راه‌اندازی صرافی Citadel ،Charles Schwab و Fidelity

تعدادی از غول‌های مالی از جمله Fidelity Digital Assets ،Citadel Securities و Charles Schwab Corp روز سه‌شنبه اعلام کردند که کنسرسیوم شرکت‌ها قصد دارند یک صرافی ارز دیجیتال به نام EDX Markets راه‌اندازی کنند. گزارش‌ها اشاره می‌کنند که شرکت‌هایی مانند Paradigm ،Sequoia Capital و Virtu Financial نیز از پلتفرم جدید معاملات ارزهای دیجیتال حمایت می‌کنند. این داستان برای اولین بار در هفته اول ژوئن گزارش شد، اما شرکت‌ها ایجاد صرافی جدید کریپتو را در این هفته تأیید کردند و یک مدیرعامل را منصوب کردند.

 

EDX Markets قصد دارد تضاد منافع قابل توجهی را که بر صرافی‌های ارزهای دیجیتالی موجود تأثیر می‌گذارد حذف کند

Fidelity Digital Assets ،Charles Schwab و Citadel Securities در یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در روز سه‌شنبه فاش کردند که بزرگان مالی برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک صرافی ارز دیجیتال دارند. این صرافی EDX Markets (EDXM) نام خواهد داشت و جمیل نظرعلی، مدیر اجرایی سابق سیتادل سکیوریتیز، مدیرعامل این پلتفرم خواهد بود.

 

تاریخ راه‌اندازی EDX در حال حاضر تایید نشده است، اما موتور معاملاتی توسط MEMX اداره خواهد شد. وال استریت ژورنال گزارش می‌دهد که شرکت تجاری Virtu Financial و شرکت‌های سرمایه‌گذاری Paradigm و Sequoia Capital پشت راه‌اندازی آتی EDX هستند.

 

EDX به سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی پاسخ می‌دهد و با صرافی‌های سنتی ارزهای دیجیتال امروز متفاوت خواهد بود. در بیانیه مطبوعاتی EDX که در روز سه‌شنبه منتشر شد، هدف EDX حذف تضاد منافع قابل توجهی است که بر مبادلات ارزهای دیجیتال موجود تأثیر می گذارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا