متوسط

توکن CHITCAT، گربه پیام رسان

توکن CHITCAT یک کوین کاربردی است که تقریبا در دسته میم کوین یا شت کوین‌ها قرار می‌گیرد، توکن ChitCat به عنوان توکن حکومتی شبکه CHITCAT معرفی شده است و در اکوسیستم چیت کت کاربرد‌های بسیاری خواهد داشت. چیت کت به دنبال ارائه یک راه حل ارتباطی است که در آن یک برنامه ارتباطی بر اساس بلاکچین ساخته خواهد شد تا کاربران بتوانند به راحتی و در امن‌ترین شرایط با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

 

توکن CHITCAT

از آنجایی که امروزه برنامه‌های پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان‌ها هستند و پذیرش برنامه‌های کاربردی پیام رسان به سرعت انجام می‌شود، در این بین پیام رسان‌های متمرکز یک تهدید هستند زیرا مشکلات زیادی در مورد امنیت این پیام رسان‌ها وجود دارد اما پیام رسان‌های غیر متمرکز از سطح امنیت و خدمات بهتری برخوردار هستند به همین دلیل چیت کت به فکر راه‌اندازی یک پیام رسان بر بستر بلاکچین افتاد.

چیت کت 1

 

توکنومیک ارز CHITCAT

در حال حاضر توکن Chitcat بر بستر‌های بایننس و اتریوم در دسترس می‌باشد و تعداد نهایی قابل عرضه برای این میم کوین برابر با ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد می‌باشد. در زمان نوشتن این مقاله و طبق داده‌های موجود ۶۱ درصد از کل عرضه در حال گردش در شبکه بوده و آزاد می‌باشد.

نماد اختصاری این توکن CHITCAT می‌باشد و هر کاربر در زمان فروش ملزم به پرداخت ۳% مالیات است اما برای خرید آن مالیات یا کارمزدی از طرف تیم چیت کت وجود ندارد. همانطور که متوجه شدید چیت کت یک شت کوین است، شت کوین‌ها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند، برای اطلاعات بیشتر در مورد شت کوین‌ها پیشنهاد می‌شود از مقاله شت کوین چیست؟ بازدید نمائید.

 

خرید توکن CHITCAT

برای خرید ارز چیت کت می‌توانید از صرافی‌های غیر متمرکز استفاده کنید، برای خرید CHITCAT.io بر بستر اتریوم می‌توانید از صرافی Uniswap و برای خرید ارز چیت کت بر بستر بایننس می‌توانید از صرافی PancakeSwap استفاده کنید. تا کنون این ارز فقط در صرافی متمرکز MEXC لیست شده است که اگر به خرید از صرافی‌های متمرکز علاقه دارید می‌توانید از این صرافی استفاده کنید.

چیت کت 2

 

کیف پول ارز CHITCAT

اگر بخواهید از طریق صرافی‌های غیر متمرکز ارز چیت کت را خریداری کنید نیاز است که یک کیف پول مناسب داشته باشید که از طریق آن بتوانید به صرافی‌های غیر متمرکز متصل شوید و در عین حال توکن CHITCAT خود را در آن نگهداری کنید. در این قسمت به معرفی کیف پول‌های مناسب برای نگهداری توکن CHITCAT می‌پردازیم.

  • Trust Wallet
  • MetaMask
  • Atomic Wallet
  • Exodus Wallet

 

جمع‌بندی

CHITCAT یک شت کوین با اهداف بزرگ است که قصد دارد با راه‌اندازی شبکه اجتماعی و پیام رسان خود به اهداف بزرگش برسد، این ارز بر بستر‌های بایننس و اتریوم قابل دسترس می‌باشد که در بالا به نحوه خرید این ارز اشاره کردیم، در بالا به بررسی توکن CHITCAT و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با این مقاله اطلاعات کاملی در مورد این میم کوین کسب کرده باشید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا