اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پاداش ۲۰۰ هزار دلاری بازی Chipotle Buy the Dip

Chipotle Mexican Grill که اغلب با نام ساده Chipotle شناخته می شود، یک بازی رمزنگاری جدید را معرفی کرده است که طرفداران خود را تشویق می کند تا در کف بازار خرید کنند. هدف این بازی ۲۰۰ هزار دلار پاداش و کوپن رمزنگاری برای غذاهای خاص با قیمت یک پنی است.

 

Chipotle با یک مسابقه رمزگذاری شده دیگر بازمی گردد

در آپریل ۲۰۲۱، فروشگاه زنجیره آمریکایی فست فود Chipotle به مناسبت روز ملی Burrito، بوریتو و بیت کوین (BTC) رایگان اهدا می‌کرد. این جایزه به عنوان یک بازی ارائه شد که بازدیدکنندگان می‌توانستند برای برنده شدن جایزه BTC یا burrito بازی کنند.

 

Chipotle دوباره با یک بازی رمزنگاری شده دیگر به نام Buy the Dip بازگشته است. در اطلاعیه ارائه شده، توضیح داده شد که بیش از ۵۰۰ بازیکن برای ۲۰۰ هزار دلار بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX) و دوج کوین (DOGE) رقابت خواهند کرد.

 

صدها هزار بازیکن تا ۳۱ ژوئیه کوپن‌های ۱ سنتی guac و ۱ سنتی queso blanco را دریافت می‌کنند که به عنوان روز ملی آووکادو شناخته می‌شود.

 

کریس برانت، مدیر ارشد بازاریابی Chipotle روز دوشنبه گفت:

ما می‌خواهیم نسل بعدی هواداران Chipotle را با ارتباط با جامعه Web3 بسازیم. ما هیجان‌زده‌ایم که با توانمندسازی طرفداران برای خرید در کف بازار، به پیشرفت آن‌ها و فناوری کمک کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا