اخبار قانون‌ گذاریاخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

چین از طریق NFT با نقض حق کپی‌رایت مقابله می‌کند

مقامات در چین به دنبال سازندگان مجموعه‌های دیجیتالی بر اساس آثار هنری دیگران هستند که استفاده از آنها مجاز نبود. تهاجم دولت بخشی از کمپین مبارزه با نقض حق نشر آنلاین با مشارکت چندین بخش است.

 

رگولاتورها در چین برای تقویت نظارت بر حق نسخه‌برداری پلتفرم‌های آنلاین

اداره ملی کپی‌رایت چین (NCAC) اخیراً به همراه وزارت صنعت و فناوری اطلاعات، وزارت امنیت عمومی و اداره اطلاعات اینترنتی دولتی جمهوری خلق کمپینی را علیه نقض حق نسخه‌برداری و دزدی آثار در اینترنت راه‌اندازی کرده است.

 

این آژانس در روز جمعه اعلام کرد که هدف اصلی این ابتکار بهبود نظارت بر حق چاپ بر مشاغل آنلاین از طریق بررسی موارد مربوط به فروش و توزیع محصولات متخلف در ویدیوهای کوتاه، پخش زنده و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک و برخورد سریع با محتوای متخلف است.

 

 

NCAC به ویژه نگران مشکلات فزاینده حفاظت از حق چاپ است که ناشی از فعالیت‌های تعداد زیادی از نهادهای فعال با فناوری‌های نوآورانه است. یکی از زمینه‌هایی که سازمان دیده بان می‌خواهد نظارتش را بر آن افزایش دهد، صدور توکن های غیرمثلی (NFT) است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا