نمایشگاه اقتصادی و تجاری چین و آفریقا

بر اساس گزارشی از سومین نمایشگاه سالانه اقتصادی و تجاری چین و آفریقا، آفریقا و چین همچنان به تقویت روابط تجاری بلندمدت خود ادامه می‌دهند. چین می‌خواهد یکی از بزرگترین شرکای تجاری آفریقا باشد و گزارش‌ها در روز جمعه نشان داد که انتظار می‌رود نمایشگاه امسال ۱۹ میلیارد دلار معاملات داشته باشد.

 

رویداد تجاری سالانه بین آفریقا و چین و معاملات چند میلیارد دلاری

پس از سال ۲۰۱۰، تجارت بین آفریقا و چین بسیار افزایش یافت و در سال ۲۰۱۱، تجارت بین آفریقا و چین با ۳۳ درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۱۶۶ میلیارد دلار رسید. در سال بعد، تجارت بیش از ۲۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.

 

چین و آفریقا تجارت خود را در سال ۲۰۲۳ از طریق ابتکارات و سرمایه‌گذاری‌های مختلف به میزان قابل توجهی افزایش داده اند. گزارش‌ها همچنین نشان می‌دهد که چین قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ از اتحادیه اروپا به عنوان بزرگترین شریک تجاری آفریقا پیشی بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا