اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

بازوی مدیریت دارایی ۶۵۵ میلیارد دلاری چارلز شواب

بازوی مدیریت دارایی ۶۵۵ میلیارد دلاری چارلز شواب در حال راه‌اندازی اولین صندوق مبادلات ارزی مرتبط با ارز دیجیتال (ETF) است. انتظار می‌رود که این صندوق جدید در هفته جاری در NYSE Arca شروع به معامله کند.

 

چارلز شواب اولین ETF مرتبط با رمزنگاری خود را راه‌اندازی کرد

Schwab Asset Management، یکی از شرکت‌های تابعه The Charles Schwab Corp، هفته گذشته راه‌اندازی ETF رمزنگاری Schwab Thematic را اعلام کرد و محصول جدید را اولین ETF مرتبط با رمزارز نامید.

 

چارلز شواب یک شرکت بزرگ کارگزاری، بانکداری و خدمات مالی آمریکایی است. طبق وب سایت شواب، مدیریت دارایی شواب در حال حاضر بیش از ۶۵۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد. این سومین ارائه دهنده بزرگ صندوق‌های سرمایه گذاری مشترک و پنجمین ارائه دهنده بزرگ صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) است.

 

انتظار می‌رود اولین روز معامله برای ETF موضوعی Schwab Crypto در ۴ اوت یا حدود آن باشد، جزئیات اعلامیه افزود:

این صندوق برای ردیابی شاخص اختصاصی جدید Schwab Asset Management، Schwab Crypto Thematic Index طراحی شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا