نظر چارلز ننر درباره پایان دلار و پیامدهای آن

چارلز ننر، تحلیلگر مالی که بیش از یک دهه به عنوان رئیس زمان‌بندی بازار برای گلدمن ساکس فعالیت می‌کرد، درباره پایان هژمونی دلار و پیامدهای آن برای ایالات متحده هشدار داده است.

 

چارلز ننر پایان هژمونی دلار را پیش‌بینی کرد

دلار آمریکا به عنوان یک ارز ذخیره تضعیف خواهد شد. این چیزی است که چارلز ننر، تحلیلگر چرخه‌های مالی، برای آینده پیش‌بینی کرده است. ننر که پیش از این پیش‌بینی کرده بود که دلار بقا خواهد داشت، اخیراً نظر خود را تغییر داد و اظهار داشت که کاهش ارزش دلار آمریکا از قبل آغاز شده است.

 

ننر در مصاحبه اخیر با USA Watchdog اظهار داشت:

من گفتم دلار قرار است دوام بیاورد، اما دیگر نه. واقعا به دردسر افتاده است. در واقع هیچ دلیلی برای بودن دلار وجود ندارد.

 

این تحلیلگر مالی تخمین می‌زند که شکست اخیر بلوک بریکس متشکل از برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی، با کمک عربستان سعودی، نقش ویژه‌ای در این روند ایفا خواهد کرد و هژمونی دلار را به عنوان ذخیره جهانی به ارمغان خواهد آورد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا