هشدار چارلز هاسکینسون درباره CBDC

پس از تشکیل پرونده قضایی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس، شامل ۱۳ اتهام عملکرد پلتفرم‌های معاملاتی ثبت نشده و شرکت در چندین پیشنهاد ثبت نشده و فروش اوراق بهادار دارایی‌های کریپتویی، چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران IOHK ، بینش خود را در این مورد ارائه کرد. هاسکینسون اظهار داشت که به نظر می‌رسد این شکایت جزئی از یک طرح بزرگتر است که هدف آن ایجاد بر اساس دستور کار ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است.

 

شکایت از بایننس هشدار چارلز هاسکینسون از IOHK را به همراه دارد

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران IOHK و اتریوم، به شکایت اخیر علیه بایننس پرداخته است. IOHK تیم توسعه‌ای است که شبکه Cardano (ADA) را توسعه می‌دهد، هشتمین پروژه بزرگ ارزهای دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار. روز دوشنبه، هاسکینسون فاش کرد که به نظر می‌رسد این شکایت جزئی از یک طرح بزرگتر برای ایجاد کنترل بیشتر بر سیستم مالی ایالات متحده باشد.

 

هاسکینسون در توییتر خود نوشت:

شکایت بیش از ۱۳۰ صفحه است، اما به نظر می‌رسد مرحله بعدی در یک سری مراحل برای پیاده‌سازی chokepoint 2.0 در ایالات متحده باشد. هدف نهایی یک برنامه CBDC مبتنی بر دستور کار با تعداد انگشت شماری از بانک‌های عظیم و کنترل سرتاسری بر هر جنبه از زندگی مالی شما است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا