اخبار آلت‌کوین‌ها

هاسکینسون عناصر رشد اکوسیستم کاردانو را فاش می کند

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل IOHK ، در پاسخ به منتقدانی که ADA را یک “کلاهبرداری مبهم” می نامند، بار دیگر اظهار داشت که کاردانو هیچ رازی ندارد. نگرانی‌ها در مورد استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال پس از “مارپیچ مرگ” UST که منجر به فروپاشی اکوسیستم Terra شد، ابراز شده است.

نگرانی ها در مورد کمبود اکوسیستم کاردانو اخیراً دوباره ظاهر شده است. در حالی که ADA بیش از ۱۹.۴۱ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است، اکوسیستم DeFi آن دارای ارزش کل قفل شده (TVL) بیش از ۱۳۷ میلیون دلار (بدون در نظر گرفتن دارایی های حاکمیتی) است و منتقدان استدلال می کنند که اکوسیستم Terra در اوج خود بیش از ۳۰ میلیارد دلار TVL داشت. برای این منظور، چارلز هاسکینسون آنچه را که ممکن است عناصر کلیدی در رشد اکوسیستم کاردانو تلقی شود فاش می‌کند: «سال‌های پیشرفت، ساخت و ساز و یک جامعه عظیم». در حال حاضر، ۹۳۷ پروژه در کاردانو در حال ساخت است، از ۹۲۵ پروژه قبلی. هشتاد و چهار پروژه اخیراً در Cardano راه‌اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به ۵۵۴۹ می رسد. در این هفته، Github در مجموع ۲۶۰۹ اتصال داشته است، در حالی که توکن های بومی Cardano به ۴.۷ میلیون افزایش یافته است، طبق آمار اخیر به اشتراک گذاشته شده توسط IOHK.

هارد فورک واسیل طبق برنامه باقی می ماند

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، بیان کرده است که Vasil Hard Fork همچنان در مسیر خود قرار دارد. کاردانو و پلتفرم قرارداد هوشمند آن، پلوتوس، قرار است در ۲۹ ژوئن در Vasil Hard Fork پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشند. برای این منظور، IOHK اشاره می‌کند که شبکه آزمایشی می‌تواند تا پایان ماه می فعال شود.

به‌روزرسانی آینده Vasil چهار CIP مختلف را معرفی می‌کند: CIP-31 (ورودی‌های مرجع)، CIP-32 (مقصدهای درون خطی)، CIP-33 (اسکریپت‌های مرجع) و CIP-40 (خروجی‌های وثیقه)، که توسط IOHK به اشتراک گذاشته شده است.

نهنگ های #کاردانو دیروز با کاهش قیمت ها به ۰.۴۰ دلار، بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر UTC، معاملات زیادی را نشان دادند. این افزایش‌ها معمولاً تغییرات جهت قیمت را برای $ADA نشان می‌دهند، و ما فعالیت‌های بیشتر نهنگ‌ها را از نزدیک زیر نظر داریم.

— Santiment (@santimentfeed) 13 مه ۲۰۲۲

در آخر هفته، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment گزارش داد که معاملات نهنگ‌ها برای هشتمین ارز دیجیتال بزرگ کاردانو، کاردانو ADA، موجی از تراکنش‌ها را گزارش کرد و گفت: «نهنگ‌های کاردانو دیروز با کاهش قیمت‌ها به ۰.۴۰ دلار، بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر، موجی از معاملات را نشان دادند. UTC. این افزایش‌ها معمولاً تغییرات جهت قیمت را برای ADA نشان می‌دهند، و ما فعالیت‌های بیشتر نهنگ‌ها را از نزدیک زیر نظر داریم.»
ADA در زمان نگارش مقاله با ۴ درصد افزایش به ۰.۵۶ دلار معامله می شود.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا