اتهام صرافی Bittrex از سوی SEC

پس از گزارشی مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex یک اطلاعیه Wells از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرده است، تنظیم‌کننده اوراق بهادار در تاریخ ۱۷ آپریل، Bittrex و مدیر عامل شرکت را به دلیل راه‌اندازی یک صرافی ثبت نشده، کارگزاری و آژانس تسویه‌حساب متهم کرد.

 

پس از اطلاعیه Wells، کمیسیون SEC صرافی Bittrex را به دلیل نقض قوانین فدرال متهم می‌کند

روز دوشنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یکی دیگر از صرافی‌های ارزهای دیجیتال را متهم کرد و پلتفرم معاملاتی Bittrex را متهم کرد که یک بورس اوراق بهادار ملی ثبت نشده، کارگزاری و آژانس تسویه حساب را اداره می‌کند. از سال ۲۰۱۴، Bittrex ظاهرا دارایی‌های دیجیتال را که به عنوان اوراق بهادار پیشنهاد و فروخته می‌شد فروخت. شکایت SEC در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای منطقه غربی واشینگتن ثبت شد.

 

SEC همچنین ادعا کرد که Bittrex Global باید صرافی را ثبت می‌کرد و تنظیم‌کننده ادعا می‌کند که این دو نهاد از یک دفتر سفارش مشترک استفاده کرده اند. شکایت همچنین اشاره می‌کند که Bittrex باید به عنوان یک آژانس تسویه‌حساب و یک کارگزار ثبت نام می‌کرد.

 

در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید شده است:

Bittrex مرتباً در تجارت انجام معاملات برای حساب‌های دیگران در دارایی‌های کریپتویی که به عنوان اوراق بهادار عرضه و فروخته می‌شد، مشغول بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا